Вироби для городу: ТОП варіантів прикраси дачі та саду своїми руками, фото, покроковий майстер-клас для початківців

Вироби для городу: ТОП цікавих майстер-класів для дачі та саду. Фото ідеї, новинки, креативний дизайн своїми руками

Приїжджаючи на дачу, хочеться бачити доглянуту ділянку, а не лише зелень городу. Після прочитання цієї статті, перетворення не змусить довго чекати, а сусіди почнуть випитувати, як зробити також.

Гарний декор, огорожа, годівниця для птахів, фігурки улюблених персонажів та багато іншого. Найголовніше – все можна зробити своїми руками із простих матеріалів. Особливий акцент зроблений на екологічність та користь.

Пластикові пляшки

Пластик є одним із найбільш забруднюючих планету елементів. Споживання напоїв, запакованих у такі пляшки, набагато перевищує його самостійну утилізацію. Термін розкладання сягає близько 500 тисяч років.

Є чудове рішення переробки пластикових пляшок у гарні вироби для городу. Так можна не лише допомогти у глобальній проблемі забруднення навколишнього середовища, а й прикрасити дачну ділянку.

Ось кілька ідей:

  • Огорожа для клумб із пляшок. Можна використовувати як пляшки одного кольору, і різних. Попередньо знявши етикетку, закопати під землю, приблизно до середини, шийкою вниз. Підстава розмалювати яскравими фарбами. Якщо дивитися зверху, виглядатиме як квітка.Добре підійдуть акрилові фарби або будь-які інші водостійкі.
  • Доріжка. З пробок, що залишилися від пляшок, вийде оригінальна стежка. Дном униз вбийте їх міцніше в землю. Маючи багато різнокольорових кришечок, можна навіть викласти малюнок, якщо є бажання або візерунок. Приклади можна переглянути у фото виробів для городу.
  • Годівля для птахів. Попередньо вирізавши квадрат по центру п’ятилітрової пляшки, обв’язати мотузкою, щоб закріпити на дереві. Розфарбувати за своїм бажанням та насипати корм. Корисно не тільки для планети, але ще й для птахів, а процес принесе задоволення любителям рукоділля.