Вироби літера (120 фото): вчимося робити красиві літери алфавіту, цікаві шаблони для початківців, схеми та малюнки.

Літера з дерева

Якщо потрібно зробити декоративну літеру з дерева, потрібно почати із вимірів, креслення та планування. Також з дерева можна зробити основу, на яку кріпиться літера (або літери, якщо планується скласти ціле слово або речення).

Приблизно такий самий хід дій буде і при виготовленні виробу жива літера.


Створення дерев’яної літери

Звичайно, можна замовити дерев’яну літеру або цифру з Інтернету, але це дорожче рішення. Набагато цікавіше зробити її самостійно, то ще й заощадити гроші. То як же виготовити виробу літера алфавіту?

Спершу необхідно підібрати гарний шрифт і зробити потрібний напис у будь-якому текстовому редакторі (наприклад, Microsoft Word або Openoffice) напис. Після цього потрібно роздрукувати кожен символ на окремому аркуші, вирізати вирізали кожну літеру окремо.

У такий спосіб створюється шаблон. Добре друкувати на щільнішому папері, тому що потім на дереві буде легше перенести малюнок букв на дерево.

Ще потрібно підготувати дерево. Наприклад, можна купити або зробити дерев’яні блоки, на яких вирізатимуться літери. Кожен блок повинен бути обрізаний, відшліфований і попередньо просушений.

Після вручну перемальовуються літери на кожному дерев’яному елементі, а потім вирізують лобзиком. Такі літери або цифри можна також вирізати з фанери.

Так буде навіть простіше, але якщо хочеться мати 3D-ефект, то більше підійде дерево. Різання дерева займає більше часу, зате готові літери виходять більш виразними та ефектними.








< "/wp-content/uploads/gfvhft_13035.jpg">

Нарешті, кожен виріб у вигляді літери потрібно обробити на кутовій шліфувальній машині або за допомогою наждачним папером (все залежить від можливостей і від того, наскільки потрібно згладити виріб).

Оформлення літери з дерева

Щоб ще більше підкреслити літери та створити тривимірний ефект напису на дереві, літери можна зробити іншим відтінком, ніж тло. Так вони стануть помітнішими. Наприклад, для літер підійде коричневий колір, який найближчий до природного, дерев’яного кольору.

Можливий інший варіант виконання – замість того, щоб фарбувати деревину, підійде морилка, яка підкреслить природну структуру матеріалу, не приховуючи повністю його фактуру. Морилка надасть ніжного відтінку, і кожне подальше нанесення його поглиблюватиме.

Увага! Робити це потрібно акуратно, щоб не з’явилися розлучення. Для фарбування використовується звичайний пензель.

Якщо літери кріпляться до дерев’яної основи, потрібно відзначити на ній розташування кожного елемента. Після літери намазують столярним клеєм та приклеюють до дошки.








< "/wp-content/uploads/gfvhft_13155.jpg">

Для надійності букви прибиваються цвяхами. Або за допомогою викрутки кожну літеру додатково зміцнюють з тильного боку основи. Саморізів не видно, літери стійкі.