Вироби для дітей 10 років: схеми, ідеї виробів з паперу та картону, фото, покроковий майстер-клас для дітей

Вироби для дітей 10 років своїми руками: прості та цікаві вироби з паперу, картону та непридатного матеріалу + фото прикладів

Ви скажіть, які вироби з дорослим дитина! Ніколи не пізно займатись творчістю. У старшому віці діти свідомо підходять до своїх творів і просто шедеври.

Цьому віку вони добре орієнтуються в інтернеті, знають де можна подивитися. У такому віці вже не страшно давати голки або ножиці, тому що дитина усвідомлює наслідки неправильної поведінки з небезпечними предметами.

Творимо з тіста

Які вироби люблять діти робити у 10-річному віці. Дитина може самостійно приготувати матеріал свого творіння. Ось, наприклад, можна зробити тісто, з якого можна зліпити фігурку тварини або чоловічка. Для цього вам знадобиться:

 • 2 склянки борошна,
 • 1 склянку солі, краще брати екстра,
 • 1 склянка води,
 • Міска, щоб це все змішати,
 • Ліжка, щоб заважати.

Готовий матеріал:

 1. Змішуємо борошно та сіль до однорідного стану, потім заливаємо холодною водою.
 2. Вимішуємо тісто, до однорідної маси, щоб не було грудочок, інакше вам не вдасться зліпити фігурку. За підсумками маса має вийти м’якою та еластичною.
 3. Після чого можна приступати до творчої частини. Фігурки із тіста необхідно просушувати.Запам’ятайте на сонці краще не робити.
 4. Верхній шар висохне швидко і при цьому не дасть висохнути всередині фігурки.
 5. При повільному сушінні тісто поступово випаровується волога і тим самим фігурка поступово висихає.
 6. Цей матеріал є екологічно чистим і при цьому дитина самостійно може його зробити.
 7. Зацікавивши таким тестом, ви можете залучити дитину до ліплення пельменів або вареників. Адже помічники на кухні завжди потрібні.