Вироби з лего своїми руками: інструкція, як зібрати і що зробити з лего, найпростіші та найлегші схеми для дітей (130 фото ідей)

Вироби з лего — незвичайні ідеї та приклади збирання своїми руками. Кращі схеми виробів для дітей + інструкція з описом

Усім коханий і визнаний у всьому світі конструктор Лего може не тільки залучити дітей на довгий час у збиранні різних підробок, але й сприяє у них розвиток як уяви з логікою побудови, так і моторику рук.

Та й, чесно кажучи, далеко не лише діти люблять відтворювати та грати з цеглою від цієї фірми.

Дорослі також часто виявляють не менший інтерес до цього заняття, яке вже давно перетворилося з простої забави на цілі зведення практичних речей або творів мистецтва.

Чому LEGO так популярно?

Цей бренд відрізняється від решти найвищої якості характеристик як самого матеріалу, з якого виготовлені маленькі деталі, так і самих форм цих самих деталей: на них можна скільки завгодно наступати, але зламати саму по собі дискретну частину конструктора вкрай складно.

>

А враховуючи високий асортимент різноманітних форм та видів компонентів, то будь-які конструкції з них можна робити дуже красивими.

Тут будуть розглянуті найрізноманітніші вироби з Лего своїми руками, щоб батьки та діти змогли разом зробити і щось класне для дитини, і щось корисне для всіх.