Вироби з повітряного пластиліну: ідеї та рекомендації, як ліпити для початківців. Інструкція з фото та описом

Вироби з повітряного пластиліну – поетапно своїми руками, прості та легкі ідеї виробів, фото, урок ліплення для дітей

Всі батьки хочуть, щоб дитина росла здоровою, гармонійно розвивалася.

Перед ними постає завдання — перетворити пізнання світу малюком на захоплюючий процес. Для формування інтелекту та творчих здібностей необхідно розвивати сенсорне сприйняття та дрібну моторику.

Це можна зробити за допомогою малюнків, конструювання, складання пазлів, ліплення з пластиліну. Прості вироби із пластиліну здатні прискорити розвиток мови, мислення дитини.

Чим хороший повітряний пластилін

Класичний пластилін, знайомий усім із радянських часів, доступний матеріал для тактильних дій. Але в нього є маса недоліків: він занадто твердий, неяскравий і може забруднети все довкола. На зміну старому доброму пластиліну прийшло безліч сучасних полімерних матеріалів для ліплення.

Дуже часто для дитячої творчості вибирають так званий повітряний пластилін. Це яскрава пластична маса, легка і об’ємна, добре меніться, тягнеться і не липне до рук та столу. Абсолютно не має запаху. Шляхом змішування різних кольорів можна набути нового відтінку.

Вироби з повітряного пластиліну твердніють, в результаті ними можна користуватися як звичайними іграшками. Якщо деталі іграшки з часом розділилися, скріпити їх можна, намочивши водою і міцно притиснувши один до одного. Як зробити виріб із пластиліну ще більш яскравим і виразним? Можна розфарбувати фарбами або фломастерами окремі елементи.

Пластилін продається герметично упакованим, з індивідуальним поділом кольорів. Це захищає його від передчасного засихання. Після розкриття упаковки масу вдасться використати близько місяця.