Вироби з квілінгу своїми руками поетапно: схеми, опис техніки, прості інструкції для початківців (150 фото ідей)

Вироби з квілінгу (150 фото): покроковий майстер-клас для початківців з технікою виконання + прості та легкі інструкції

Квілінг — ця класична техніка паперового ремесла останніми роками переживає відродження. Заняття незвичайне, підходить для дітей та їхніх батьків. На основі техніки можна створити справжній витвір мистецтва.

Зараз потрібно розглянути вироби з квілінгу, основні прийоми та техніки роботи з папером, які додаткові інструменти знадобляться для створення панно.

Що таке квіллінг?

Паперовий квіллінг — це нескладний вид мистецтва, коли майстер бере довгі тонкі смужки паперу і згортає, вигинає та облямовує їх у форми, які будуть відчувати у створенні панно.

Окрім того, що це одна з найзаспокійливіших технік виготовлення картин, квіллінг є надзвичайно універсальною технікою, і в останнє десятиліття до неї стали повертатися в садах та школах.

Ще цю техніку називають «гусячі візерунки». Вона повністю безпечна навіть для найменших дітей. Можна використовувати інструменти:

  1. Закруглені пластикові ножиці.
  2. Лінійки.
  3. Клей олівець.

Техніка чудово поєднується з акварельними малюнками, надає картинам об’єму.Готову роботу можна надіслати навіть на конкурс, готові приклади можна вивчити на фото квилінгових виробів.