Вироби квіти своїми руками: з паперу та картону. Інструкція, як зробити красиві квіти + фото готових робіт

Вироби квіти – інструкція, як зробити з кольорового паперу та картону. Добірка найкращих ідей з фото та схемами

Створення будь-якої квітки – це захоплюючий та творчий процес, натхненний природою. Ці уроки з виготовлення паперових виробів квітів своїми руками навчать вас створювати красиві квіткові композиції, які ніколи не зав’януть. Це дивовижні аксесуари для вечірок, весільних фонів, просто букети або окремі квіти, які чудово виглядатимуть у будь-якому місці вашого будинку.

Більшість із цих проектів підходять новачкові, який хотів би навчитися робити квіти з паперу, але є кілька проміжних виробів, які відмінно підходять для терплячого новачка або тих, хто готовий прийняти виклик.

У цих паперових кольорах використовуються різні матеріали, такі як картон, папір для альбомів, цигарковий, гофрований папір. Ви будете використовувати ці матеріали, щоб зробити своїми руками паперові квіти, такі як троянди, півонії, гіацинти та інші красиві квіти, які вам сподобається.

Такого роду квіти напрочуд легко зробити, і ці проекти – відмінний спосіб відточити свої навички з виготовлення подібних виробів. Нижче ви знайдете фото-підбірку виробів квітів з паперу та кілька простих посібників, щоб зробити їх своїми руками.

Квіти свічники

Надайте особливу атмосферу та антураж за допомогою цих кольорів для свічників. При освітленні свічок ці квіти додадуть атмосфери вашому столу або спальні.

І не потрібно турбуватися про спалах: квіти обгорнуті навколо скляної основи, яка захищає квітку від вогню, тому вони дуже безпечні.

Вам знадобляться:

 • Кольоровий папір
 • Скляна обітниця
 • Ручка
 • Ножиці
 • Лента
 • Клей

Хід робіт:

 1. Помістіть скляну підставку свічки на лист і намалюйте основу кола.
 2. За допомогою циркуля намалюйте коло більше, діаметром близько 17 сантиметрів.
 3. Намалюйте пелюстки квітки між двома колами.
 4. Обріжте квітку та виріжте центральну частину.
 5. Поверніть невеликі клапті по центру.
 6. Повторіть кроки з 1 по 6 стільки разів, скільки вам потрібно. Ви також можете використовувати першу квітку як шаблон.
 7. Покладіть три квітки одна на одну і загніть центральні прорізи.
 8. Оберніть квіти навколо скляної основи та закріпіть стулки липкою стрічкою.
 9. Приклейте смужку паперу поверх стулок, щоб отримати гарне оздоблення.

Вам сподобається результат, вони справді прикрашають стіл.Для того, щоб підкреслити пору року або урочистість, ви можете вибрати відтінок квітки, яка доповнить атмосферу.

Квіти з паперових тарілок

Ці квіти – ідеальний виріб, щоб зустріти весну. Вони досить прості для маленьких майстрів і є цікавим заняттям для майстрів будь-якого віку.

Для початку вам знадобиться лише кілька основних приладдя для рукоділля, більшість з яких, можливо, вже є у ваших запасах. З цього посібника ви дізнаєтеся, як зробити виріб паперових квітів із найпростішого матеріалу.

Необхідний матеріал:

 • Паперові тарілки 5 шт
 • Ножиці
 • Металеві застібки
 • Олівець
 • Маркер або дерев’яна ложка із круглою ручкою
 • Ніж
 • Гарячий клейовий пістолет

Інструкція

 1. Поділіть тарілку пунктиром на рівні чотири частини. Складіть паперову тарілку за пунктирними лініями.
 2. На утвореному трикутнику слід зазначити пунктиром плавне закруглення. Це буде краями пелюсток. Виріжте папір на пунктир. Одна сторона буде прорізана глибше, ніж інша. Як тільки тарілка буде розгорнута, у вас вийде трилисник.
 3. Зігніть кожен вигнутий край навколо великого маркера або ручки дерев’яної ложки.
 4. Покладіть першу пластину зігнутими краями донизу.
 5. Складіть і виріжте ще три платівки, кожна трохи менша за попередню. Обріжте краї рівно, не як перша пластина. Збережіть краї, що обрізають! Ми скористаємося ними пізніше.
 6. Олівцем загніть пелюстки всередину.
 7. Краї, що залишилися, тримайте складеними. Відріжте верхній та нижній край.
 8. Як і раніше, складені разом, бахромою по краю. Повторіть те саме з двома краями, що залишилися.
 9. Притисніть край одного краю, що залишився, до широкого маркера.
 10. Притисніть краї двох країв, що залишилися, до олівця.
 11. Використовуйте лезо, щоб прорізати отвори в центрі кожної квітки.
 12. Протягніть паперову застібку через усі шари.
 13. Від п’ятої пластини відріжте шматок середнього розміру. Покладіть паперову застібку між задньою частиною квітки та центром тарілки. Приклейте.
 14. Почніть загортати завиту олівцем бахрому. Переконайтеся, що бахрома спрямована назовні.
 15. Вирішіть, як скласти пелюстки. Можна змістити пелюстки так, щоб вони були схожі на чайну троянду, що розпустилася. Додайте краплі клею між шарами пелюсток, щоб пелюстки залишалися на місці.
 16. Використовуйте віялову кисть та акварель, щоб надати їм гарного відтінку.

Гіацинти

Створіть просту квітку з паперу своїми руками всього за кілька кроків! Це керівництво – один з найпопулярніших проектів виробу кольорів із кольорового паперу.

Все, що вам знадобиться – це щільний папір, ножиці та клей, щоб зробити квіти гіацинту.
Ця виріб зручна тим, що для всієї квітки вам потрібно всього три матеріали, і їх складання не займає багато часу!

Матеріали:

 • Шаблон
 • Ножиці
 • Клей

Хід робіт:

 1. Почніть з вибору кольорів, які вам потрібні, та відтінку стебел.Щоб створити 3 квітки, ми використовували 4 аркуші щільного паперу.
 2. Почніть збирати стебла разом. Наріжте смужки зеленого щільного паперу товщиною 2 сантиметри (довга сторона).
 3. Кожну смужку скачайте в трубочку та склейте. Відкладіть, щоб вони висохли. Можливо, вам доведеться використовувати прищіпки, щоб утримувати трубки разом, поки клей не висохне.
 4. Тепер ви можете розпочати створення квітів.
 5. Розріжте аркуші паперу на чотири смужки (коротка сторона). Візьміть кожну смужку і складіть навпіл (довгою стороною).
 6. Наріжте скибочки, починаючи від загнутого краю, залишивши на іншому кінці приблизно сантиметр. Ширина зрізів може бути різною, робіть більш тонкі зрізи для верхівки квітки та поступово збільшуйте товщину.
 7. Починаючи з верху стебла, приклейте кінець смужки на місце і продовжуйте скочувати та приклеювати, доки не дійдете до кінця смужки. Повторіть те саме з наступними трьома смугами.

Вуаля, букет із гіацинтів ручної роботи готовий!

Об’ємні квіти

Хочете створити вироби об’ємних кольорів із паперу? Ця інструкція покаже вам, як зробити шаблони пелюсток з картону, а потім використовувати їх, щоб вирізати форму квітки з крафт-паперу або іншого цупкого паперу.


Ви можете залишити квіти як є або пофарбувати гілки розпиленням, щоб вийшли стебла. Це простий проект, що залишить велике враження.

Як це зробити:

 • Вирізати два шматки картону у формі пелюстки. Один великий і один менший. Дно має бути прямим краєм шириною близько 14 сантиметрів, а краї можна обрізати грубо та надати будь-якої форми.
 • Нанесіть шаблон на крафт-папір і виріжте. (Вам знадобиться 6 великих пелюсток і 3-4 маленькі пелюстки на квітку – ви можете додати більше, якщо хочете, щоб вона виглядала більш пишною.)
 • Відріжте кілька зайвих сантиметрів на кожну пелюсток від центру до низу пелюстки.
 • Складіть сторони поверх лінії, яку ви щойно відрізали, та приклейте на місце.
 • Щойно це буде зроблено з усіма пелюстками, почніть приклеювати їх у шаховому порядку один на одного. Спочатку великі пелюстки, а потім дрібніші.
 • Виріжте одне коло із кольорового картону та один кухоль трохи меншого розміру із чорного картону. Наріжте смужки до центру кола по всьому діаметру. Помістіть невеликий круглий предмет у середину кола, щоб зігнути папір.
 • Нанесіть клей у центрі квітки.
 • Знайдіть кілька красивих паличок або гілок і пофарбуйте їх у зелений колір.
 • Після висихання використовуйте гарячий клей або скотч, щоб утримувати квітку на паличці.

Нарциси

Зробіть свої власні квіти з гофрованого паперу, використовуючи лише кілька основних аксесуарів для рукоділля! Цей супер-простий виріб нарцисів ідеально підходить для дітей.

Цей розумний метод складання та вирізування спрощує створення паперових кольорів. Як тільки ви освоїтеся, вам захочеться скласти цілий букет різних відтінків та розмірів!

Матеріали:

 • Гофрований папір (жовтий, оранжевий, білий колір)
 • Палички для морозива
 • Клей
 • Ножиці
 • Лента


Щоб створити цей виріб, вам потрібно виконати кілька кроків:

 1. Спершу зігніть щільний папір по діагоналі, вирівнявши краї, щоб вийшов квадрат, відріжте зайву смужку. У вас має вийти великий трикутник.
 2. Складіть паперовий трикутник навпіл, вирівнявши точки, щоб вийшов ще один трикутник меншого розміру. Знову знайдіть центр і загніть лицьову сторону донизу, щоб вийшов третій трикутник. Переверніть та повторіть, щоб сформувати четвертий та останній трикутник, акуратно вирівнявши краї. Не хвилюйтеся, це звучить складніше, ніж насправді!
 3. Виріжте з паперу форму пелюстки квітки. Візьміться за центр та обріжте закруглену верхівку квітки.
 4. Розгорніть паперову квітку, потім виріжте одну пелюсток, щоб у вас залишилося 6 пелюсток для нарцису.
 5. Щоб зробити ваш нарцис тривимірним, склейте дві пелюстки з відкритим простором між ними, склавши один поверх іншого та вирівнявши краї. Дайте висохнути.
 6. Притисніть середину квітки до твердої поверхні, щоб у центрі була плоска задня частина.
 7. Виріжте невеликий трикутник із чашки для фарби, накладіть його внахлест і склейте разом відкриті кінці на зовнішній стороні чашки, щоб вийшов тривимірний центр. Приклейте чашку до центру квітки.
 8. Приклейте квітку до стебла і дайте йому висохнути.

Це чудовий варіант для вироблення квітів із паперу для дітей. Упевнені, ви залишитеся задоволені результатом, а ваші діти отримають багато емоцій!


Фото вироби квіти