Вироби квіти своїми руками: з паперу та картону. Інструкція, як зробити красиві квіти + фото готових робіт

Вироби квіти – інструкція, як зробити з кольорового паперу та картону. Добірка найкращих ідей з фото та схемами

Створення будь-якої квітки – це захоплюючий та творчий процес, натхненний природою. Ці уроки з виготовлення паперових виробів квітів своїми руками навчать вас створювати красиві квіткові композиції, які ніколи не зав’януть. Це дивовижні аксесуари для вечірок, весільних фонів, просто букети або окремі квіти, які чудово виглядатимуть у будь-якому місці вашого будинку.

Більшість із цих проектів підходять новачкові, який хотів би навчитися робити квіти з паперу, але є кілька проміжних виробів, які відмінно підходять для терплячого новачка або тих, хто готовий прийняти виклик.

У цих паперових кольорах використовуються різні матеріали, такі як картон, папір для альбомів, цигарковий, гофрований папір. Ви будете використовувати ці матеріали, щоб зробити своїми руками паперові квіти, такі як троянди, півонії, гіацинти та інші красиві квіти, які вам сподобається.

Такого роду квіти напрочуд легко зробити, і ці проекти – відмінний спосіб відточити свої навички з виготовлення подібних виробів. Нижче ви знайдете фото-підбірку виробів квітів з паперу та кілька простих посібників, щоб зробити їх своїми руками.