Виробництво робот (120 фото): покрокова інструкція для дітей, схема складання своїми руками + майстер-клас та готові приклади робіт

Виробництво робот: своїми руками з паперу та сірників. 120 фото ідей та новинок. Вчимося робити робота в домашніх умовах

Робот – це вироб, який приведе в захват дітей будь-якого віку. Це може бути іграшка, і прикраса кімнати, подарунок. Існує безліч технік виготовлення різної складності, а також найрізноманітніших матеріалів.

Як зробити вироби робота самостійно, і разом з дітьми, вироби робот із підручних матеріалів – читайте у цій статті.

Паперовий робот

Для того, щоб виготовити вироб з паперу та картону, складіть схему майбутнього виробу. Також вам не обійтися без паперу, ножиць, голки або шила та клею. Для того, щоб конструкція була стійкою, знадобиться картон.

Для з’єднання елементів візьміть гумки, а для декору робота приготуйте фломастери.

Техніка виготовлення

  1. Коли ви використовуєте схеми роботів з інтернету, зверніть увагу на те, що суцільні лінії позначають місце розрізу ножицями.
  2. Пунктирні лінії – це місце перегину матеріалу.
  3. Голка потрібна для того, щоб робити отвори в папері.
  4. Щоб іграшка була міцною, приклеюйте деталі за допомогою клею ПВА.
  5. Отже, всі етапи роботи з картоном – роздруківка схеми з інтернету, потім вирізайте деталі строго за інструкцією, дотримуючись пунктирних ліній, зігніть елементи, використовуйте клей ПВА для з’єднання частин робота.