Красиві вироби з паперу своїми руками (130 фото): покрокова інструкція для дорослих та дітей + схеми, як скласти

Гарні вироби з паперу поетапно – ТОП найкращих ідей складних та простих виробів. Майстер-клас з прикладами та інструкціями (130 фото)

У наш час виготовлення красивих об’ємних виробів із паперу дуже популярне. Якщо набрати в пошуковій системі: «фото красивих виробів з паперу», то в інтернеті знайдуться сотні та тисячі різних картинок.

Це означає, що мистецтво виготовлення таких виробів є затребуваним. Багато таких виробів виставлені в інтернет-магазинах на продаж.

Але завжди набагато цікавіше своїми руками виготовити гарний виріб, незалежно, з чого він зроблений, з паперу, або якогось іншого матеріалу.
Техніки виготовлення паперових виробів

Для того, щоб вироби з паперу виходили легкими та красивими, радували своїм остаточним результатом, існує безліч різних технік.

Можна назвати кілька, зовсім простих і трохи складніше:

  1. Аплікація, яка полягає у вирізанні з паперу та почерговому приклеюванні фрагментів до основи;
  2. Декорування, про яке вже згадувалося, може використовуватися для перетворення звичайних предметів побуту—неповторні. За допомогою вирізок із паперу можна створити орнаменти та різні зображення (декупаж).
  3. Техніка складання з паперу з метою створення об’ємних фігур – орігамі. Це може бути від простого літачка або кораблика до композиції з декількох окремих деталей, коли окремі частини складаються класичним способом, а потім вкладаються в іншу деталь (модульне орігамі), із застосуванням клею або без нього.
Опис створення виробу «Первоцвіт»

В описі Ви дізнаєтесь, як зробити гарний виріб з паперу на прикладі первоцвіту (дивіться на фото).

Потрібно:

  1. аркуш ніжно-блакитного паперу (для пелюсток). Можна квітку зробити чисто-білою, зі звичайного офісного паперу.
  2. Ножиці.
  3. Клей канцелярський або клей-олівець.
  4. Шматок тонкого (діаметр близько 1 мм) гнучкого дроту (для стебла), довжиною 20см. Можна знайти у продажу і готовий флористичний дріт, уже обмотаний зеленим гофрованим папером.
  5. Трохи зеленого гофрованого паперу для листочка та для обплетення ніжки квітки (як варіант, для цього можна обійтися і товстими зеленими нитками).

Кожну квіточку робите за технікою модульного орігамі—з трьох однакових деталей-трилисників.

Виконуйте виготовлення за цим докладним описом, поетапно, і гарний виріб з паперу обов’язково порадує і Вас, і когось із близьких!