Вироби за Бажовим: покрокова інструкція створення виробів у домашніх умовах + фото, схеми, опис

Вироби з Бажова – незвичайні ідеї виробів своїми руками, фото, майстер-клас для початківців за казками Бажова

У своїх казках П. П. Бажов досить цікаво описує чарівний світ. Він пише так, що все, про що він розповідає, хочеться побачити та відчути у реальному світі.

Саме тому вироби з його творчості виходять досить цікавими і незвичайними, а часом навіть складними у виконанні. У цій статті ви можете знайти інструкцію як зробити деякі з виробів за словами Бажова своїми руками.

Виробництво відомої оповіді «Срібне копитце»

Для того, щоб зробити цей виріб, вам знадобиться:

 • Фольга.
 • Олівець.
 • Ватові палички.
 • Ватні диски.
 • Кольоровий папір.
 • Кольоровий картон.
 • Пінопласт, якщо є.
 • Клей.
 • І зовсім трохи вашої фантазії.

Ну, або якщо у вас нічого не було під рукою, а виріб потрібно показувати завтра вранці, то можна обійтися листом паперу, олівцем, ватяними дисками або паличками та якоюсь крупою.

Інструкція:

 1. Для початку потрібно зробити малюнок малюнка на кольоровому папері. Заздалегідь визначтеся з тим, яким у вас буде фон. Ви можете повторити композицію чи намалювати свою.
 2. Якщо у вас є пінопласт, то з нього можна вирізати місяць, зірки, дерево, козлика, будиночок, зірки та все, що захочете. А потім обклеїти його кольоровим папером або прикрасити на ваш розсуд.
 3. Якщо пінопласту під рукою не виявилося – не біда! Можна обійтись картоном. Також вирізати з нього всі необхідні фігури та прикрасити.
 4. Розташуйте всі готові фігури на кольоровому папері за начерками і приклейте їх.
 5. Тепер час прикрашати! Як сніг можна використовувати ватяні диски або ватяні палички, або взагалі просто вату.
 6. Приклейте вату в потрібні місця, а саме – на дах будинку, на дорогу, на дерево і туди, куди вважаєте за потрібне.
 7. А також потрібно зробити снігопад. Візьміть невеликі шматочки вати, скачайте їх у грудочки та розклейте по всьому формату.
 8. Залишилося зробити снігову рамку. Знову ж таки за допомогою вати. Розклейте її з обох боків паперу. Це додасть обсягу виробу.

Вуаля, наш дитячий виріб за однією з казок Бажова готовий!
Також ви можете вирізати з пінопласту різні фігурки, приклеїти їх на кольоровий блискучий папір і вже вийде досить цікава композиція.