Вироби на тему казки: покроковий майстер-клас для дітей, фото ідеї казкових персонажів + техніка виконання

Аплікації

Найпростіша версія – покриття обрисів обраного персонажа або картини, наприклад, висушеним листям, яке фарбує і доповнює декором. Так отримують образ павича, півня, черепахи Тортилли.

У хід йдуть непотрібні гудзики, що виглядає дуже мальовничо та нетривіально. Не менш затребувана круп’яна продукція, боби та насіння, з яких відтворюють ковзана-горбунка, щуку у відрі та самого Ємелю на пічці.

Це може бути об’ємний виріб на тему народних казок. Чудова і реалістична курочка Ряба в солом’яному гнізді, обклеєна квасолею або гарбузовим насінням, а чудове яйце це овал з блискучої фольги.

Тканини

У квартирі, напевно, знайдуться тканинні різнокольорові клаптики, особливо зручно маніпулювати фетром, який добре тримає форму. Спробуйте створити золоту рибку, її тулуб із двох заготовок зшивається, набиваючись наповнювачем.

Зверху вона обшивається блискітками, плавники та хвіст – це нитки з бісером, очі-бусинки. В результаті буде дуже яскрава виразна модель, хоча варіацій виконання цієї героїні досить багато.

Ще одна пропозиція – виготовити фетрових казкових героїв, наклеїти їх фігури на липучки та прикріпити до картону, де зверху блакитне небо та сонечко, а знизу зелень із кущиками. У цьому випадку їх можна буде переміщати, змінюючи місцезнаходження, що особливо сподобається крихтам.

Відмінна ідея пошити екземпляри, що одягаються на палець або долоню для домашнього лялькового театру.

Шматкові вироби за мотивами казок постають ексклюзивними панно з намальованими силуетами, чий одяг та інші деталі – це матерія, вата, соломинки. Не важко зобразити всіх учасників знаменитої «Ріпки» або зворушливу пару – сестрицю Оленку та братика Іванка.