Вироби із пластикових пляшок своїми руками: ТОП-150 Фото ідей, схеми прикраси городу

Вироби із пластикових пляшок: своїми руками для дачі та городу. Огляд найкращих ідей застосування для початківців (150 фото)

Пластикові пляшки – відмінний варіант для створення неповторних виробів, закінчені конструкції використовують як декор для саду або для дачі. Можна залучити всю сім’ю та чудово провести час, а потім прикрасити свою садову ділянку.

Ці вироби будуть радувати ваше око і піднімати настрій. Також користь використання їх величезна, адже вони чинять природу, адже ми не викидаємо їх. Нижче ви можете дізнатися варіанти виробів з пляшок своїми руками і вибрати ідею, що сподобалася.

Головне, проявити весь свій творчий початок і віддатися процесу, тоді час, проведений за цим заняттям, пролетить дуже непомітно, а результат вас здивує. Крім пляшок, мати при собі бажано фарби, ножиці, канцелярський ніж.

Щоб прикрасити свою ділянку квіточками, можна не переживати за великі витрати, вам лише знадобиться пластмасові пляшки 5 літрів, щоб їх зробити треба:

  1. Підготуйте денця у пляшок, ножиці, акрилову фарбу.
  2. Дно наріжте лініями не до кінця, в середині має залишитися два, три сантиметри.
  3. Поверніть по одній, дві смужки та скрутіть до центру
  4. Для надання форми бажаної квітки, знадобиться вогонь, за допомогою сірників або запальнички, потім дно піднести до вогню та повернути.
  5. Ви побачите, що пляшка плавиться, приймаючи потрібну форму.
  6. Наприкінці цього процесу фарбують обраною фарбою. Щоб не було розлучень, беріть губку.

Квіти садівники ставлять для прикраси огорожі або як декор біля будинку, також можна прикрасити доріжку, що веде до будинку.