Вироби на тему казки: покроковий майстер-клас для дітей, фото ідеї казкових персонажів + техніка виконання

Дари природи

Екологічно чисті шишки не стримують польоту фантазії, вони чудово піддаються забарвленню, гармонійно комбінуються з іншими «компаньйонами», виступаючи:

  • Змієм Гориничем;
  • Павліном;
  • Крокодилом Геной;
  • Їжачок;
  • Ведмедик.






З гілочок можна спорудити теремок, а товстий гіллястий сучок стане дубом із золотим ланцюгом із жовтих ланок, укріпленим у деревний спил.

Вироби за казками своїми руками включають царівну-жабу з черепашок і навіть із зеленого яблука з вирізаним ротом, а виноградини стануть її лапками та очима.

Квакушку зі стрілою майструють також із паперу, старенького пластмасового відерця, пластикової пляшки.

Незвичайні задумки

З упаковки для соку можна спорудити грозу всіх не любителів вмиватися Мойдодира:

  1. Верх коробки відрізають і кріплять до низу, утворюючи своєрідну раковину, яку обробляють фольгою.
  2. Клеять поролонові брови та малюють обличчя.
  3. Махровий розрізаний рушник – це кінцівки, шевелюра з мочалки або пряжі.
  4. Останній штрих – поставити зверху одноразову тарілку замість тазу.









З ватних дисків виходять шикарні сніговики, гуси-лебеді, засніжені краєвиди. Нестандартна ідея – Русалонька. Дівчину до пояса вирізають з картону, зображуючи довге волосся спадаючими нитками, а хвіст ліплять із пластиліну. Красуню садять на камінчик, оточуючи морськими декораціями. Можна відобразити русалку, що пливе, з хвостиком з камінців.

Колобок найулюбленіший і найлегший герой, його роблять із будь-якої сировини, діткам старшого віку сподобається наступний метод. Надуту повітряну кульку обмазують клейкою речовиною і обмотують нитками в кілька шарів. Після просушування шар протикають, отримуючи круглу сферу, яку розфарбовують на свій розсуд і навіть надягають шапочку.

Особливе мистецтво – вироби із солоного тіста з казок. Нешкідлива борошняна суміш з рівної кількості дрібної солі та борошна, розведена крижаною водою, вимішується до консистенції придатної для ліплення.

З благодатного матеріалу можна відтворити будь-що, починаючи від окремих дійових осіб і закінчуючи казковими містами. Зразки сушаться природним шляхом або в духовці, а потім фарбуються у потрібний відтінок. Вони здатні довго зберігатися, не втрачаючи первозданного вигляду.

Приміряючи на себе роль творців, діти не лише знайомляться з навколишнім середовищем, а й стикаються з духовним багатством та культурою свого народу. Таке проведення часу розвиває дрібну моторику рук і художній смак, а спільна робота з батьками зближує і сприяє взаєморозумінню.