Вироби з губки: покрокова інструкція з фото, оригінальні ідеї та задуми, гарний дизайн

Що цікавого можна зробити з губки?

Вироби з губок для миття посуду обумовлені оригінальними властивостями матеріалу, а саме:

  • Пружність;
  • Повітряний об’єм;
  • Легке вбирання вологи;
  • Розбухання від води.

Всі ці властивості можна успішно використовувати для пробудження інтересу до створення нового зі старого. Губчаста структура підходить для розфарбовування, причому будь-якими підручними матеріалами – йодом, зеленкою, марганцівкою, фарбами.

Якщо крапнути їх на поверхню, вони залишать яскравий слід і утворюють пляму, що йде вглиб.

Набуваючи навичок роботи з різноманітними матеріалами, дитина вчиться пізнавати світ. Вивчаючи процес вбирання губкою води та вичавлювання її, він пізнає основи фізики, забарвлюючи різні кольори – ази хімії.








Що можна зробити з поролонової губки, підкаже власна фантазія. Найпростіші варіанти – плоска підставка для кухля з чаєм або голка. Плоску пластину, вирізану строго за розміром викрійки, зручно використовувати як наповнювач для прихватки або подушки стільця.

Що гарного ховається в губці?

Як зробити виріб з губки? Дуже просто! Спочатку потрібно придумати ідею і вибрати матеріал відповідного забарвлення. Асортименти різнокольорових губок відкриває нові простори для творчості





Різні кольори підходять для типових зображень:

  • Жовті – для сонечка та квітів;
  • Зелені – для трав, дерев;
  • Сині – для хмар і морських хвиль;
  • Червоні – для квітів;
  • Білі – для крижин та ін.

З них вийдуть відповідні вставки для об’ємної картини-колажу. Придумати сюжет картини та промалювати ескіз – найважче. Далі доведеться озброїтися олівцем, лінійкою та ножицями, відміряти, відстригати та приклеювати шматочки потрібної товщини на відповідні місця у картині.



Якщо немає бажання малювати картину, можна обмежитись вітальною листівкою. Її сюжет можна запозичувати або вигадати самим, а зовнішню сторону зробити об’ємною, приклеївши частинки поролону.




Вироби дитячі з губки виходять дуже оригінальними та нестандартними. Найдоступніші варіанти – тістечко, танк, машинка або Губка Боб (з жовтої), шматок кавуна, кораблик чи смайлик. Лялькові меблі – чудова можливість проявити свій талант дизайнера: з губок виходять незрівнянні дивани, крісла, ліжка, яскраві та легкі за вагою.





Дуже зручні такі іграшки для ванної кімнати під час купання. Їх можна мочити без побоювання зіпсувати. АЛЕ: не варто розраховувати на невагомість: поступово вбираючи воду, вони «набиратимуть вагу» і тонуть.

Особливо варто сказати про новорічні іграшки. Вирізані з поролону, цілісні або зібрані з окремих пластин, вони будуть майже невагомі і, головне, не поб’ються під час падіння.

При належній старанності та старанні можна зробити ялинку або подарунок з бантиком, мішок Діда Мороза або символ наступного року – морду тієї тварини, якій вона присвячена.

Буси або намисто, зроблені з нанизаних на нитку губчастих кульок або кубиків, будуть виглядати не гірше за будь-який інший карнавальний костюм.