Виробництво скриньки своїми руками поетапно: урок рукоділля для початківців з фото інструкцією

Виробництво скриньки – вчимося, як зробити і незвичайно прикрасити скриньку своїми руками (інструкція з фото ідеями)

Скриньки здавна майструють умільці на радість усім. Річ безумовно гарна з вигадкою та корисна у побуті. У ній завжди можна зберігати невеликі предмети, починаючи від дорогоцінних прикрас до біжутерії та різноманітних дрібничок.

Створити свій власний «шедевр» допоможуть численні фото вироби скриньки, на яких представлені найцікавіші та найоригінальніші результати творчих робіт.

Незважаючи на те, що сучасна промисловість сьогодні пропонує величезний вибір такого товару у вироби скриньки, створеної своїми руками, є неповторний шарм і власна «родзинка». Скориставшись інструкціями та підручними засобами, можна приступити до самостійного виконання такого виробу.

Імітація малахіту

Застосування малахіту як матеріал для прикрас відомо з давніх-давен. Напівкоштовний камінь зачаровує своїми неповторними візерунками з кольорами всіх відтінків зеленого. Ось чому багато хто хоче бачити його як декор свого приміщення.

Як зробити вироби скриньку, схожу на малахітову самостійно? Відтворити палітру кольору каменю допоможуть різні способи:

  • Розфарбовування валиком або пензликом;
  • Пластиліновим ліпленням;
  • Підфарбування тесту.


Прекрасною окрасою може стати пластиліновий виріб. М’який і при роботі, і згодом укріплений спеціальним лаком для затвердіння, він чудово справляється з таким завданням.

Малахітову скриньку – вироб, який здивує всіх близьких можна зробити разом зі своєю дитиною. Така творчість