Вироби із зубочисток своїми руками покроково (110 фото): майстер-клас для початківців, оригінальні вироби для дому.

Вироби із зубочисток – незвичайні ідеї для дому, майстер-клас з описом та легкою інструкцією (110 фото прикладів)

Сучасні предмети побуту хороші тим, що крім свого основного призначення можуть бути використані й іншим, не передбаченим спочатку способом. Так, наприклад, зубочистки – це чудовий матеріал для створення підробок.

Від дитячих виробів, до найскладніших конструкцій. Отже, як зробити виріб із зубочисток? Для початку варто вибрати напрямок та вид підробки.

Види підробок із зубочисток

Вибираючи, яку підробку можна зробити із зубочисток, потрібно пам’ятати, що, незважаючи на все різноманіття, є три базові способи створення підробки із зубочисток:

  • Зубочистки встромляють в об’ємний предмет (ті самі їжачки з жолудів або каштанів):
  • Зубочистки кріплять на площині, наприклад, на аркуші паперу, або іншої плоскої поверхні, або грані;
  • Зубочистки використовуються як первинний та основний будівельний матеріал. Зазвичай цей метод має на увазі великомасштабні проекти.
Звичайно, вибираючи підробку, варто відштовхуватися насамперед від завдання, але технологічний етап має бути розглянутий на самому початку.

« Перед тим, як остаточно вибрати, яку підробку збирати, потрібно переконатися, що матеріали для її виготовлення є вдома, або в кроковій доступності».

Якщо спосіб виготовлення вибраний, можна переходити до вибору конкретного варіанта підробки. Найпопулярніші такі варіанти представлені нижче.