Деревяні вироби поетапно (135 фото): урок роботи з деревом для початківців (майстер-клас)

Дерев’яні вироби: простий майстер-клас, як зробити виріб (іграшку або прикрасу) з дерева своїми руками, 135 фото

Вироби з дерева своїми руками можуть бути як складними, так і простими у виконанні. Дерево досить легко обробляти, тому можна почати роботу з ним з легких виробів, поступово переходячи на більш складні предмети.

Дуже часто батьки замислюються, як підібрати вироби з дерева для дітей, щоб брати участь із ними на виставці в садку чи школі. Насправді, разом із батьками дитина може зробити нескладний дерев’яний виріб.

Вироблення в садок

Майстер-клас із створення виробів з дерева може бути дуже простим, якщо йдеться про спільну роботу з дитиною. Багато батьків бояться брати цей матеріал для роботи, вважаючи, що він надто складний і дитина може не впоратися.

Однак робота з деревом дуже корисна, вони розвивають і творчі навички, і дрібну моторику. До того ж, є і прості варіанти, наприклад, аплікація з гілочок.

Для роботи буде потрібно:

  • Невелика дерев’яна гілочка;
  • Картон;
  • Клей;
  • Ножиці;
  • Висушене листя.

Тонка гілочка буде стовбуром дерева. Її можна обрізати ножицями на свій розсуд, змінивши розмір і форму.Гілочка потрібно приклеїти до щільного листа картону і почекати, поки клей висохне.

Після цього можна наклеювати листочки на гілочки дерева. Це буде його пишна крона. Листя можна приклеїти щільно як цілими, так і подрібненими. Простий виріб готовий.