Вироби з насіння: 150 фото ідей, урок рукоділля в домашніх умовах для початківців + готові інструкції

Вироби з насіння своїми руками поетапно: майстер-клас з фото та детальним описом. Найкращі ідеї та варіанти

Природні матеріали вважаються найбільш оптимальною основою для створення різних виробів. У роботі використовуються листя, шишки, ялинові гілки, сушені квіткові бутони, і, звичайно, насіння.

Це може бути насіння соняшника, гарбуза, квасоля та багато інших різновидів насіння. На фото виробів із насіння можна оцінити всі ймовірні візерунки та орнаменти, які вдається скласти з такого популярного матеріалу для творчості.

Переваги вибору матеріалу

Серед очевидних переваг виготовлення виробів із насіння своїми руками слід зазначити:

  1. Доступність витратного матеріалу. Під рукою будь-якої дбайливої ​​господині, напевно, знайдуться насіння соняшнику або квасоля.
  2. Прекрасно поєднуються з іншими природними матеріалами.
  3. Насіння легко кріпити на папір за допомогою клею, а також можна покривати акриловими фарбами.
  4. Більшість насіння не становлять жодної небезпеки для людини, особливо для дітей. Однак, створюючи вироби з дітьми молодшого віку, слід дотримуватися техніки безпеки (ризик потрапляння стороннього тіла в дихальні шляхи при необережному поводженні).
  5. Велика кількість ідей для виробів із насіння, які можна втілити в життя (аплікації, створення жіночих прикрас, декорування ваз та посуду).

Багато творчих студій практикують виготовлення виробів із насіння для дітей, оскільки подібна діяльність стимулює дрібну моторику пальців (розвиток мови, мислення, абстрактного сприйняття та логіки).