Вироби з горіхів (120 фото): урок створення виробів та прикрас з горіхів, шкаралупи своїми руками (інструкція, шаблони, схеми)

Вироби з горіхів покроково своїми руками: прості ідеї та приклади виробів. 120 фото з покроковою інструкцією для початківців

Майже всі люди стикалися з прагненням зробити щось гарне з підручного матеріалу, але ніяк не спадало на думку як це здійснити і який матеріал краще підібрати.

Подібного роду проблема виникала і в батьків, які допомагають своїй дитині початкової школи зробити виріб як домашнє завдання. У цій статті ви зможете побачити ідеї для виробів з горіхів, а також зробити їх власними руками.

Прості вироби з горіхів

Основою простих виробів з горіхів стане шкаралупа волоського горіха, тому що вона дуже міцна, не боїться води, добре фарбується і чудово поєднується з іншими підручними матеріалами.

Ці якості дозволяють зробити з неї як прості та нехитрі речі, так і елегантну біжутерію або оригінальні сувеніри.Для початку розглянемо вироби для дітей, які можна зробити швидко, не сильно заморочуючись, і не потребують спеціальної підготовки, а також покрокову інструкцію щодо їх виконання.

Такі можна використовувати для захоплень дитини або при необхідності оперативно створити симпатичну виріб до школи.