Поробки з пінопласту своїми руками покроково: вчимося робити прикрасу з пінопласту на Новий рік (140 фото ідей)

Вироби з пінопласту – креативні ідеї дизайну своїми руками. Інструкція виготовлення виробу на Новий рік (140 фото)

У наш час автоматизації, масового виробництва всього необхідного, багато хто став забувати, що руками можна зробити багато цікавого. Так зараз це стало легко зайшов на сайт рукоділля, подивився і твори.

Багато хто запитує, як зробити виріб з пінопласту? Це зовсім не важко. В інтернеті можна знайти велику кількість схем, ескізів, покрокові рекомендації.

У цій статті ви знайдете лише ідеї виробів з пінопласту, які включають навчальні посібники. На деяких сайтах є багато чудових виробів.

Можна створити прекрасних Санта Клаусів, сніговиків, ельфів, лісовиків та інших новорічних прикрас для дому та ялинки.

Вироби з пінопласту на Новий рік

Для створення новорічного Ельфа нам знадобиться:

 • Конуси з пінопласту різного розміру,
 • Ремінь,
 • Борода та волосся з натуральної вовни,
 • Зелена тканина,
 • Біла тканина,
 • Червона тканина (матеріал необхідно брати однакової структури та товщини)
 • Диски з пінопласту,
 • Дерев’яні кульки невеликого діаметру,
 • Чорна фарба,
 • Кнопки,
 • Клейовий пістолет.


Все готово, тепер можна приступати до виробів із пінопласту своїми руками.

 1. Пофарбуйте три диски з пінопласту акриловою фарбою і відкладіть, щоб вони висохли. Коли ви фарбуєте пінопласт, вам може знадобитися нанести пару шарів фарби, щоб отримати бажаний вид через пористу природу.
 2. Пофарбуйте кожну з дерев’яних кульок і дерев’яних намистин акриловою фарбою і відкладіть, щоб вони висохли.
 3. Пофарбуйте дюбелі червоною та білою акриловою фарбою, чергуючи кожен колір, щоб створити смуги, відкладіть та дайте висохнути.
 4. Оберніть кожен конус із пінопласту бажаною тканиною та приклейте.
 5. Наклейте гарячим клеєм по дві очки на кожну дерев’яну кулю. Потім приклейте по дерев’яній намистині під кожну пару очей, це будуть ваші ельфійські носи. Потім приклейте кожну дерев’яну кульку до вершини кожного конуса з пінопласту, вона стане обличчям ваших маленьких ельфів.
 6. Тепер ви можете проявити творчий підхід, вирізати шматочки із квадратів із білої тканини, щоб створити манжети, бейки, шарфи і навіть фартухи для своїх ельфів. Ви можете вирізати дві трикутні деталі бажаної довжини капелюхів. Склейте два трикутники разом (ви можете заповнити їх перед склеюванням, щоб додати розмір), потім додайте до кінців обрізки та помпони.Ви навіть можете вирізати невеликі прямокутні форми, щоб зробити смужки на капелюхах, якщо хочете. Приклейте всі деталі до ельфів.
 7. Створіть рукави для своїх ельфів, вирізавши довгі прямокутники з тканини, що підходить під їхнє пальто, і склейте кінці разом. Приклейте один кінець кожного рукава до пінопласту та прикріпіть фарбоване яйце всередині іншого, щоб створити руки.
 8. Відріжте бажану довжину кожного типу волосся. Приклейте ряд волосся навколо обличчя, потім додайте ще п’ять-шість рядів над першим рядом до бажаної пишноти. Ви також можете приклеїти додаткове волосся, якщо хочете. Потім обрізайте.
 9. Потріть пофарбовані стрижні дюбелів до бажаної довжини для ніг кожного з ваших ельфів, потім втисніть два стрижні в основу кожного конуса. Вставте інші кінці в намальовані диски, щоб ваші ельфи були достатньо стійкими, щоб стояти самостійно. Можливо, вам доведеться нанести трохи клею на кожен кінець.
 10. Нарешті, додайте всі останні штрихи. За бажання приклейте до пальта гудзики, додайте пояс або навіть кишеню.

З пінопласту можна зробити сніжинку. Трафарет можна знайти в інтернеті та роздрукувати, а потім перемалювати на аркуш пінопласту. Після чого залишиться просто вирізати. Вирізати краще канцелярським ножем. При цьому будьте обережнішими, не поріжте руки.

У магазинах для рукоділля можна знайти кулі з пінопласту різного діаметру та зробити чудового сніговика. Якщо ви не знайшли таких куль. То ви їх можете виготовити самостійно. Виріжте куб, потім у цього куба зріжте гострі кути.

Після цього можна спокійно обточувати дрібним наждачним папером. Робити це треба акуратно і не поспішати, може великий шматок випасти і у вас не вийде куля.

Вироблення шар з пінопласту робиться просто: беремо шар з пінопласту і прикрашаємо як завгодно (нитки, фарби, блискітки, бісер)

Можна зробити чудову гусеницю. Для цього вам потрібно:

 • Смугастий носок,
 • 5-6 кульок з пінопласту однакового діаметра,
 • 1 кулька трохи більшого діаметра для голови,
 • Очі,
 • Дрот,
 • Нитки.

Засовуємо всі кульки в шкарпетку 1 голова. Після кожної кульки перемотуємо ниткою. Потім на голову клеїмо очі. З дроту формуємо вусики. Ось ваша гусениця готова. Можна зробити ялинкові кулі або гірлянду зі сніжків.

У магазинах багато заготовок продається. Але ви можете дістати пінопласт та будинки. Наприклад, якщо ви купували телевізор, упаковка буде з пінопластом. Якщо вдома немає пінопласту, можна сходити в магазин побутової техніки і попросити у продавців.

Ви можете зробити напис у кімнаті – вітальну або просто своє ім’я з аркушів пінопласту. І ви навіть можете використовувати їх для створення картинок для дверей вашої спальні та інших просторів.
Щоб розпочати цей виріб, вам знадобляться такі матеріали: — пінопласт,

 • Ножиці
 • Папір,
 • Маркер,
 • Олівець,
 • Фарби,
 • Декоративні деталі.

Хід робіт:

 1. Спочатку почніть з використання паперу для створення трафарету.
 2. Зробіть трафарет літери за розміром та стилем на свій смак. Отримавши букву, виріжте її.
 3. Тепер ваш трафарет готовий. Покладіть його на пінопласт. Притисніть його рукою, коли ви вирізаєте літеру з аркуша.
 4. Отриману літеру пофарбуйте або прикрасьте!
 5. Красувати краще кількома шарами.
 6. Спробуйте додати трохи блискіток або намалювати якийсь візерунок. Потім, коли ви закінчите прикрашати листа, прикрасьте їм кімнати своїх дітей.

В інтернеті багато фото виробів із пінопласту. Можна переглянути крокові інструкції.

З дитиною можна зробити вироби будиночок з пінопласту. Вам просто необхідно куб та дах. Далі фарбуємо будинок у потрібний колір, визначаємо вікна та двері і весь наш будиночок готовий.

А поруч можна поставити вироби з пінопласту.