Виробництво кішка: фото красивих ідей та схем зі збирання кішки з паперу, майстер-клас виготовлення своїми руками в домашніх умовах

Виробництво кішка своїми руками: фото кращих варіантів виробів, майстер-клас виготовлення стильних іграшок та прикрас

Кішки – дуже милі та пухнасті створіння, про які знято вже багато кумедних відео на YouTube. Неможливо не любити цих муркотливих красунь, тому не дивно, що деякі люблять робити вироби кішок своїми руками.

Справжні майстри знімають кішку і на картинах, і в скульптурах, і в інших арт-об’єктах. Проте навіть дитина може за бажання відтворити образ улюбленого Васьки чи Мурки. Є навіть кілька варіантів, з чого і як зробити котика!

Кітка з паперу

Древньокитайське мистецтво орігамі популярне й досі. Його суть полягає в тому, щоб без використання клею створювати з паперу справжні витвори мистецтва. На відео можна переглянути приклади виготовлення виробів кішок за допомогою простого паперу.

Для початківців та дітей не складе особливих труднощів зробити вироби мордочки кішки з паперу – на повний зріст зробити її дещо важко, можна заплутатися. А ось мила котяча мордочка може стати окрасою листівки або просто приємним сюрпризом для батьків.

  1. Беремо кольоровий папір будь-якого розміру квадратної форми. Зробити її із простого прямокутного листа легко, якщо зігнути його по діагоналі та обрізати зайву смужку.Згинаємо отриманий квадрат кольоровою стороною назовні, щоб вийшов трикутник.
  2. Зігніть трикутник, що вийшов, навпіл і розігніть його, щоб вийшла вертикальна лінія згину.
  3. Покладіть трикутник перед собою так, щоб нагорі була одна вершина. Зігніть його таким чином, щоб “з’єднати” дві нижні вершини з верхньої – повинен вийти невеликий ромб. Розігніть назад у трикутник, щоб збереглася лінія згину.
  4. Зігніть «трикутники», що вийшли з минулого кроку, так, щоб обидві вершини опинилися за краями основного трикутника. На вигляд повинен вийти ніби тюльпан, але, насправді, це вушка нашої майбутньої кішечки. Третю, серединну вершину зігніть до себе так, щоб зробити голову тварини. Можна навіть трохи намазати клеєм, щоб усе трималося краще.
  5. Переверніть заготовку. Мордочка кішки готова – залишилося її прикрасити: намалювати очі та рот, приклеїти вусики тощо.