Вироби на тему спорт: майстер-клас створення виробів на спортивну тематику з фото-інструкціями для початківців

Вироби на тему спорт покроково своїми руками: ТОП-фото найкращих ідей для натхнення. Незвичайні спортивні вироби

Сьогодні спорт займає відчутне місце у житті будь-якої людини. Різноманітним спортивним подіям приділяється велика увага, норми ГТО підлягають здачі, починаючи з дитсадкового віку.

Крім того, освітлення різних спортивних подій може відбуватися за допомогою творчого підходу – можна запропонувати дітям створити кілька саме дитячих виробів на тему спорту власними руками. Цей процес зацікавить та захопить увагу дітей на тривалий час.

Вироби на тему плавання

Будь-які вироби на тему спорту можуть виконуватися дітьми із задоволенням. Ці вироби є не тільки цікавими, але й функціональними. Адже можна буде реалізувати на папері зображення справжнього запливу, і з цим виробом можна буде грати разом із приятелями, і у грі обов’язково буде свій переможець.




































Для виконання виробу буде потрібно:

  • Кольоровий папір;
  • Ножиці;
  • Прямокутний шматок картону, що зображає басейн;
  • Кольорові олівці;
  • Канцелярський клей;

Виконання роботи:

  1. Спершу лист кольорового паперу розрізається на нерівні смужки і наклеюється на картон – він зображатиме хвилі в басейні. Одну сторону кожної смужки потрібно приклеїти до основи, а другу – залишити не приклеєною.
  2. З аркушів паперу інших кольорів слід вирізати три круглі, три трикутні та шість прямокутних смужок – вони наклеюються так, щоб зображати плавців.Кожного з плавців, що вийшли, слід приклеїти до смужки паперу, яка буде довшою за басейн.
  3. Біла частина картону, не зайнята наклеєними доріжками, буде основою, де можна намалювати вболівальників. Особи глядачів малюються за допомогою пластикового кришечки, а потім домальовуються кольоровими олівцями.

Далі в залишені кишені (неприклеєна частина смужки) вставляються смужки з плавцями, і заплив можна розпочинати. Гравці тягнуть за смужки з плавцями, і один з них робить це швидше за інших. Ось і визначається переможець.

Лижник із звичайної гілки дерева та манної крупи

Цей виріб буде на тему зимовий спорт. Для її виконання буде потрібно:

  • аркуш кольорового картону;
  • Невелика кількість манки;
  • Палички від ескімо;
  • Гілка будь-якого дерева, краще ялина;
  • Нитки трьох кольорів;
  • Канцелярський клей;

Виконання роботи:

  1. аркуш картону намазується клеєм і посипається манкою (можна використовувати замість манки борошно). Виходить снігове покриття.
  2. Нитка одного кольору наклеюється таким чином, щоб зобразити голову лижника та його руки. Друга нитка іншого кольору служить для створення тулуба та ніг спортсмена.
  3. Палички від ескімо приклеюються так, щоб зобразити лижі спортсмена. Між його руками та лижами клеїться третя нитка, що зображає лижні палиці.
  4. З двох боків від лижника наклеюються елементи взятої ялинової гілки – вони зображатимуть дерева по сторонах від лижного треку.

Готовий лижник, який бере участь у забігу. Чорним олівцем можна намалювати у нього за спиною гвинтівку і лижник стане біатлоністом.

Мурашки-спортсмени з волоських горіхів

Для цього виробу обов’язково знадобляться:

  • Вінські горіхи (у шкаралупі);
  • Шматочки м’якого дроту;
  • Рідкі цвяхи з пістолетом;
  • Пластилін;
  • Кілька намистин, залежно від запланованої кількості спортсменів.







Виконання роботи:

  1. Скріплюються між собою по 3 горіхи в шкаралупі.Таким чином, робиться тулуб мурашки. Намистинки стануть його очима, рот можна вирізати з паперу, а елементи шнурків його вусиками.
  2. Беруться однакові шматочки дроту по 3-4 см – це будуть верхні та нижні лапки мурахи. До тулуба вони прикріплюватимуться клеєм. Кінці лапок можна зробити із пластиліну.
  3. При додаванні до мурах різних елементів, вони можуть перетворюватися на різних спортсменів. З шматочків пластиліну можна зліпити боксерські рукавички. За допомогою шматочка дроту, нитки та зубочистки можна перетворити одного з мурах на лучника. За наявності паличок від ескімо цілком може вийти лижник. Важливим доповненням композиції буде звичайна коробка під взуття, що зображає цілу спортивну арену. На стінах зсередини можна намалювати глядачів.

Створення м’яча для гри

Для виробу знадобляться:

  • Повітряна кулька;
  • Білі нитки;
  • Фарби;
  • Канцелярський клей або клей ПВА;

Виконання роботи:

  1. Спершу кульку слід надути.
  2. Потому він ретельно обмотується нитками і промазується клеєм.
  3. Зачекавши, поки клей висохне, кулька проколюється і здувається, а каркас із ниток зберігає свою форму.
  4. Фарбами кулька старанно фарбується, залежно від того, до якого з видів спорту буде відноситися м’яч.

Спочатку м’яч білий, оскільки використовувалися білі нитки.Можна пофарбувати окремі елементи чорною фарбою, щоб вийшов футбольний м’яч.

Пофарбувавши його в помаранчевий колір, діти доб’ються, щоб м’яч виглядав як баскетбольний, у жовто-синій колір – як волейбольний і т.д. Дана пропозиція вже навряд чи може бути адресована дітям дошкільної групи, вона більше підійде дітям раннього шкільного віку.























Аплікація фігурного катання

Для виробу знадобляться:

  • Прямокутний шматок білого картону – він буде зображати льодову арену;
  • Кілька вирізаних зі старих листівок та цукеркових обгорток фігурок фігуристів;
  • Канцелярський клей;
  • Кольорові олівці;

Виконання роботи:

  1. Білий картон розфарбовується кольоровими олівцями під льодовий майданчик. Дитина самостійно має ухвалити рішення про те, який малюнок їй наносити на картон.
  2. Беруться зображення знаменитостей і приклеюються на уявний лід.
  3. Аплікація може стати гарною рекламою для запланованої події та стати виробом на тему спорт у дитячому садку, з обов’язковим призом її творцю.

А взагалі в інтернеті можна, за бажання, виявити безліч фото виробів на тему спорт, якщо вимагатимуться приклади для дитини.

Незалежно від віку дитини, не варто забувати про те, що виконання виробу доручається йому, а не дорослій, тому участь дорослої людини має бути зведена до мінімуму.

Вироби на тему спорт своїми руками – творчий процес, тому не слід обмежувати дитину у прояві фантазії. Можна показати йому кілька прикладів, а надалі він вже самостійно генеруватиме власні ідеї і самостійно ж їх втілюватиме. А від дорослого буде потрібно лише незначна допомога технічного характеру.

Не слід також виключати такий момент, що всі матеріали, що використовуються дітьми при створенні своїх виробів, повинні бути міцними, добре триматися між собою, якщо у виробі мається на увазі кріплення одного елемента до іншого.

Фото кращих виробів на тему спорт