Вироби на тему спорт: майстер-клас створення виробів на спортивну тематику з фото-інструкціями для початківців

Вироби на тему спорт покроково своїми руками: ТОП-фото найкращих ідей для натхнення. Незвичайні спортивні вироби

Сьогодні спорт займає відчутне місце у житті будь-якої людини. Різноманітним спортивним подіям приділяється велика увага, норми ГТО підлягають здачі, починаючи з дитсадкового віку.

Крім того, освітлення різних спортивних подій може відбуватися за допомогою творчого підходу – можна запропонувати дітям створити кілька саме дитячих виробів на тему спорту власними руками. Цей процес зацікавить та захопить увагу дітей на тривалий час.

Вироби на тему плавання

Будь-які вироби на тему спорту можуть виконуватися дітьми із задоволенням. Ці вироби є не тільки цікавими, але й функціональними. Адже можна буде реалізувати на папері зображення справжнього запливу, і з цим виробом можна буде грати разом із приятелями, і у грі обов’язково буде свій переможець.
Для виконання виробу буде потрібно:

  • Кольоровий папір;
  • Ножиці;
  • Прямокутний шматок картону, що зображає басейн;
  • Кольорові олівці;
  • Канцелярський клей;

Виконання роботи:

  1. Спершу лист кольорового паперу розрізається на нерівні смужки і наклеюється на картон – він зображатиме хвилі в басейні. Одну сторону кожної смужки потрібно приклеїти до основи, а другу – залишити не приклеєною.
  2. З аркушів паперу інших кольорів слід вирізати три круглі, три трикутні та шість прямокутних смужок – вони наклеюються так, щоб зображати плавців.Кожного з плавців, що вийшли, слід приклеїти до смужки паперу, яка буде довшою за басейн.
  3. Біла частина картону, не зайнята наклеєними доріжками, буде основою, де можна намалювати вболівальників. Особи глядачів малюються за допомогою пластикового кришечки, а потім домальовуються кольоровими олівцями.

Далі в залишені кишені (неприклеєна частина смужки) вставляються смужки з плавцями, і заплив можна розпочинати. Гравці тягнуть за смужки з плавцями, і один з них робить це швидше за інших. Ось і визначається переможець.