Дитячі вироби з паперу: шаблони та схеми для дітей. Вчимося працювати з папером. Добірка простих майстер-класів (130 фото)

Дитячі вироби з паперу – майстер-клас виготовлення своїми руками з простою фото-інструкцією + шаблони для вирізування

Яка мама не отримувала у подарунок від дитини кольорову аплікацію з квіточкою та сонечком до свята 8-го Березня? Ставши бабусями, Ви продовжуєте зберігати у своєму архіві ці дитячі вироби з кольорового паперу, показуєте їх онукам.

Ці вироби з паперу в дитячому садку у вигляді простих аплікацій роблять до свят для мам, тат, бабусь і чомусь рідше — дідусям.

Чим зростаюча людина може висловити своє добре ставлення та любов? У цьому допомагають вироби з паперу, зроблені дитиною своїми руками, спочатку з Вашою допомогою.

Від простого до складного

Розвивати інтерес до виготовлення зовсім дитячих, а згодом і складніших виробів з паперу своїми руками можна з дуже простеньких, виконаних за шаблонами. А потім переходити до барвистих орігамі, які виконуються прийомами багаторазового складання та згинання аркуша паперу.

Це спочатку можуть бути окремі об’ємні фігурки.Дитина радіє тому, що вертушка крутиться на вітрі, кораблик пливе у струмку або у ванній, літачок злітає вгору.

Пізніше, набравшись досвіду, Ви зможете створювати цілі тематичні композиції з елементами 3D. Наприклад, на тему підводного царства, з рибками, квіткові композиції у вазах та кошиках.

Їх можна дарувати, ними можна грати, з паперу можна робити маски та інший нехитрий реквізит для дитячих інсценувань.