Поробки з вовни своїми руками покроково: вчимося робити вироби з валянної вовни (140 фото + техніка виготовлення)

Вироби з вовни – покроковий урок валяння вовни для початківців, майстер-клас виготовлення красивих виробів (140 фото)

Ручна робота з виробництва виробів з валяної вовни відома досить давно, ще кочівники із Середньої Азії користувалися прийомом для прикраси житла та створення гарного одягу.

З середини минулого століття більшість любителів рукоділля стали віддавати перевагу такому виду мистецтва, що вплинуло на популярність виробів із практичного матеріалу.

Велику увагу можна пояснити тим, що завдяки валянню виходить виготовити велику кількість ексклюзивних іграшок, предметів для інтер’єру та зручних пристосувань.

Новачки не повинні лякатися творів маніпуляцій, якщо заздалегідь ознайомитися з майстер-класом та розібрати основні техніки, то питання не здасться таким складним.


Створення обсягів на суху

На фото виробів із вовни такого типу можна помітити, як за рахунок сплутування волокон заготівлі різних відтінків утворюють гарні форми.

  1. Матеріал складається з невеликих голочок, які мають зазубрини, через цю особливість його досить легко можна скачати і досягти створення потрібного елемента.
  2. Для реалізації задуманого знадобиться спеціальна щітка, на ній набиваються щільні грудки, після чого заготовки використовують в об’ємних виробах.
  3. Процес вимагатиме максимальної концентрації та акуратності, про це необхідно відразу попередити дитину при спільній роботі.
  4. Похибки можна виправити, слід лише додати трохи сировини, це стосується позитивних сторін техніки.