Виріб їжачок своїми руками покроково: покрокова інструкція для школи та саду, фото, майстер-клас виготовлення їжачка в домашніх умовах

Виріб їжачок — фото огляд кращих виробів для саду та школи. Інструкція, як зробити своїми руками з шишок, насіння, паперу та пластиліну

Дитині в школі дали завдання виконати вироби їжачка своїми руками, а він не знає, як бути – який матеріал використовувати, якого виду вона буде (аплікація, об’ємна фігура або панно) не варто переживати, все здійснимо. Якщо немає своїх ідей, досить просто звернутися до готових моделей, які розміщені в інтернеті.

Підбирати потрібний матеріал, запастися терпінням і приступити до роботи. Зробити це можна разом з дитиною, адже проведений час разом принесе не лише користь, а й безліч позитивних моментів.

З шишок

Перед тим, як починати робити їжачок з шишок, потрібно подбати про підготовку матеріалу. Шишки варяться у майже окропі протягом сорока хвилин.

Метою є відмити їх від смоли, тому краще підготувати одноразовий посуд. Крім цього, не варто забувати про просте чищення шишок від сміття до комах.Зварена шишка розкривається на максимум, і починає нагадувати їжака з голками, що стирчать на всі боки. Тепер залишається лише просушити матеріал, а потім уже можна розпочинати роботу над виробом.До виробу можна додати:

  • Пластилін,
  • Листя або інші матеріали.

У першому випадку, наприклад, з’явиться чудова нагода скріплювати деякі елементи. З пластиліну буде зроблено як мордочка тварини, так і ніжки, разом з іншими частинами тіла.

Якщо підкласти різнобарвне сухе листя до їжака, то вийде осіння вироби, куди також можна підкласти маленькі пластилінові яблука та грибки, які несе звірятко на своїй спині.