Виробництво церкви поетапно своїми руками: майстер-клас виготовлення храму в домашніх умовах із сірників, пляшок та картону (140 фото)

Виробництво церква: інструкція з фото виготовлення храму своїми руками із сірників, картону та пластикових пляшок

У цій статті представлено кілька варіантів дитячого виробу церкви. Це може бути завданням зі школи чи дитячого садка або подарунком від дитини на релігійне свято.

Такий виріб здається дуже непростим і потребує безліч терпіння, особливо для дитини, але, розставивши все по поличках і розклавши ціле завдання на маленькі кроки, можна спростити роботу.

Нижче наведено приклади виробу церкви своїми руками з ілюстраціями, планом та матеріалами, з яких її можна зробити.
Церква з пластикових пляшок

Для початку визначимося з необхідними матеріалами, які варто підготувати заздалегідь. Отже, знадобляться:

 • Кілька порожніх пляшок із пластику, знадобиться одна більша та чотири менші розміри.
 • Підстава, до якої будуть прикріплені пляшки.
 • Для нього добре підійде щось тверде, стійке до деформації, наприклад, шматок фанери або кришка від коробки з-під взуття.
 • Гарний клей, на крайній випадок – скотч.
 • Ніж чи ножиці, тут дивіться за зручністю.
 • Зубочистки/сірники для хрестів.
 • Біла і золота фарба і, відповідно, пензлик.
 • Пластилін будь-якого кольору.
 • Трохи блакитного паперу або картону.Після підготовки можна приступати до справи!

 1. Для початку пофарбуйте вашу основу в білий колір, потім його можна відкласти і зайнятися іншими етапами, поки не висохло.
 2. Тепер ви можете попрацювати з пляшками. Найбільшу потрібно розрізати трохи нижче половини, решту зробити на кілька сантиметрів коротшою за неї. Далі відрізаємо шийку (пластик у цьому місці товщі, ніж в інших, краще допомогти дитині: завдання стане значно легшим, якщо нагріти ніж).
 3. Наступним кроком зсередини заліплюємо верхню частину пляшки пластиліном і вставляємо в нього сірники або зубочистки, попередньо склеївши їх у вигляді хреста.Таке проробляємо з кожною пляшкою і фарбуємо їх у білий колір, а верхню частину, на місці купола – в золотий.
 4. Важливо, щоб фарба лежала щільно, добре висохла і ніде не просвічувала!
 5. Зараз усі частини готові до з’єднання. Найбільшу пляшку розташуйте по центру, а решта рівно навколо неї, не забудьте вирізати вхід у передній пляшці. Щоб пляшки щільно і стійко стояли, слід на нижній частині зробити 8 надрізів довжиною близько сантиметра, розділивши коло на рівні частини, та відрізати чотири з них.
 6. Потім загнути частини, що залишилися всередину, намазати їх клеєм і щільно притиснути до основи, утримуючи їх, поки клей не висохне. Усі частини потрібно розташовувати максимально рівно і близько одна до одної, можна навіть притискати та склеювати із сусідніми.
 7. Залишився останній крок: зробити вікна. Виріжте 4 прямокутники з блакитного паперу та наклейте їх на корпус.

На цьому все, виріб можна вважати готовим!