Вироби на тему зима – покрокова інструкція виготовлення своїми руками, фото, оригінальні та прості ідеї

Вироби на тему зима (зимові вироби) – ТОП кращих виробів на зимову тему. Фото, ідеї, інструкції + схеми із шаблонами

Виготовити самобутній та цікавий виріб на зимову тематику можна, застосувавши різні підручні матеріали. Існує безліч розвиваючих та захоплюючих занять для дітей.

Будь-яке з них сприяє розумінню малюками навколишнього світу, творчої уяви та розвитку дрібної моторики.

Можна займатися ліпленням із пластиліну, робити гарні аплікації, займатися малюванням. А можна поєднати всі навички в один майстер-клас із виготовлення дитячих виробів на тему зима.
Снігова шапка

Основним атрибутом зимових витворів є сніжок, зроблений із природних матеріалів. Об’ємні шапки подарують святковий настрій та очікування дива.Зробити чудовий головний убір можна зі звичайної вати та щільного паперу. Для створення сніжку можна використовувати:

 • Канцелярський клей;
 • Медична вата;
 • Цукровий пісок;
 • Сіль, рисова крупа;
 • Паперові серветки.Хід робіт:

 1. Щоб виготовити сніжок із вати, слід в ємність із водою додати трохи клею.
 2. Далі в отриманому розчині змочити невеликі шматочки вати, ретельно віджати їх, акуратно розправити і приклеїти до шапки.
 3. Таким самим способом виготовляється сніг із білосніжних паперових серветок.
 4. Виготовлений зимовий виріб слід промазати канцелярським клеєм і обсипати цукровим піском або рисом, а також сріблястими блискітками.
 5. Таке покриття не буде об’ємним, на відміну від варіанту із застосуванням вати, але повністю зможе передати казкову атмосферу.
 6. Після закінчення робіт з виконання зимового виробу до школи, її потрібно просушити протягом 3-4 годин, а краще залишити на ніч.