Аплікація овочі своїми руками поетапно: інструкція, як зробити овочі з паперу. Простий майстер-клас для дітей (135 фото)

Аплікація овочі: урок рукоділля з паперу для старшої та підготовчої групи (фото, інструкції, найкращі ідеї та схеми)

У дитячих садках значну роль несуть заняття та вправи на всебічний розвиток дітей. Важливо розвивати необхідні в житті навички та такі якості, як розмовна мова, пам’ять, фантазія, творче мислення.

У зв’язку з цим актуальні заняття з аплікацій із паперу. Окреме місце займає аплікація на тему овочів, оскільки вона надає величезний простір для творчості.

Необхідні матеріали та інструменти

Зробити аплікацію з паперу можуть навіть найменші малюки, але за допомогою дорослих. Щоб реалізувати такий виріб, необхідно виявити особисту фантазію або скористатися готовою інструкцією для дітей.Також знадобляться деякі матеріали та інструменти:

  1. Картон (білий або кольоровий залежить від бажання дитини);
  2. Олівець простий (для створення начерків);
  3. Кольоровий папір (підійде односторонній, двосторонній, оксамитовий або гофрований);
  4. Клей для паперу (для молодших дітей більше підійде клей-олівець, а ось з клеєм ПВА варто бути акуратнішим, щоб не намазати з надлишком і тим самим не зіпсувати весь виріб);
  5. Ножиці (обов’язково із закругленими кінцями у зв’язку з технікою безпеки);
  6. Фломастери та маркери (для додаткової прикраси створеної роботи, оскільки за допомогою невеликого промальовування деталей, аплікація зможе заграти новими фарбами та стане більш привабливою).