Вироби з колготок своїми руками покроково: 130 фото прикладів виготовлення виробів зі старих колготок (інструкція + поради)

Вироби з колготок: цікаві ідеї зі старих капронових та дитячих колготок. 130 фото + покроковий майстер-клас

Дитячі або жіночі колготки, іноді, стають непридатними, оскільки можливі подряпини, стрілки внаслідок необережного поводження з виробом. Але таку річ необов’язково викидати, завдяки матеріалу, отриманому з неї, можна зробити цікаві вироби.

Але не всі розуміють, що потрібно робити, і як це можливо, а в голові можливо міцно засіла думка, — «Викину, куплю нові і все». Адже можна разом з дитиною зробити вироби з колготок своїми руками, оскільки процес створення зблизить з малюком, розвине його дрібну моторику рук, фантазію. Далі разом розберемося, що робити з такого матеріалу.

Що зробити з капронових колготок?

Для початку можна ознайомитися з безліччю фото виробів із колготок це допоможе усвідомити різноманітність доступних виробів.

Деякі приклади створені майстрами вважаються справжнім мистецтвом, тому дорого коштують і можуть використовуватись як предмет вишуканого інтер’єру, дитячої іграшки, декоративної прикраси.Власне, список того, що можна змайструвати:

  • Унікальні підлогові або різноманітні настільні вази;
  • Квіти або метелики для поліпшення краси головних уборів, настінного панно, різну біжутерію;
  • Обереги у вигляді будинкового Кузі або інших варіацій, ляльки для організації домашнього театралізованого дійства поставленого дітьми;
  • Все зводиться до фантазії. Після того як ми розберемося в технології виготовлення на основі прикладів, будь-яка доросла або дитина зможе виготовити для себе або на подарунок унікальний виріб.