Вироби з дисків покроково своїми руками (120 фото): майстер-клас створення гарних речей зі старих компакт-дисків

Вироби з дисків – покрокова інструкція виготовлення своїми руками, фото, огляд новинок дизайну та красивих речей

Епоха компакт-дисків відходить у минуле. Музику, фільми та ігри набагато простіше знайти в інтернеті, ніж їхати до магазину. Домашні колекції стоять незатребуваними, багато хто вже відправив їх у комору або на горище.

Щоб не захаращувати простір, можна зробити вироби зі старих дисків своїми руками. Це просто та дешево.


Чим хороші для виробів диски

  • Насамперед, вартістю. Вихідний матеріал нічого не коштуватиме, якщо вдома є десяток-другий компактів. Якщо ні, можна попросити у друзів, знайомих та сусідів. Вони радо віддадуть.
  • Легкістю обробки. Диски – це пластик, він ріжеться гострим канцелярським або кухонним ножем, ножівкою з дрібними зубчиками, великими ножицями кранів. Якщо на кілька секунд опустити диск у гарячу воду, розрізати його буде легше.
  • Зовнішнім виглядом.Райдужна поверхня ошатно виглядає і в невеликих кімнатних виробах, і у високих інсталяціях. Часто шаром, що відбиває, імітують дзеркало. Вироби зі сд дисків, виготовлені своїми руками до нового року, допоможуть у стислі терміни прикрасити шкільні кабінети.
  • Стійкістю до зовнішніх впливів. Компакти не гниють, добре переносять морози, дощ та спеку. З них можна створювати прикраси для ділянки, відкритих альтанок, клумб та газонів.