Виробництво сова (135 фото ідей): з природних матеріалів та паперу, майстер-клас для початківців з покроковою інструкцією

Виробництво сова своїми руками – вчимося робити сову з природних матеріалів. 135 фото ідей красивого дизайну виробу

Дитині потрібно зробити вироби в дитячий садок або школу, але ідей ніяких немає – не біда. Ви можете знайти тисячі різних варіантів в Інтернеті. Наприклад, спробувати виконати фігуру у вигляді сови.

Образ птиці дуже простий і повторити його не важко. Напевно, будь-яка дитина зможе відтворити його, зробивши виріб сови своїми руками.

Тіло птаха у формі овалу, схоже на цифру вісім. Очі великі, великі, а дзьоб як трикутник. Здебільшого це найголовніші особливості, що треба передати у виробі. Сюди можуть також додатись брівки, вушка, крила та лапки.























З природних матеріалів

Майстерити із природного матеріалу – одне задоволення. Це досить незвичайний та захоплюючий процес. Не менш цікавими є також пошуки такого матеріалу для роботи.

Добре якщо прямо поруч із будинком знаходиться ліс, достатньо лише вийти, а сировини для виробу повним повно.

Якщо можливості швидко вибратися на природу немає, можна запланувати прогулянку або поїздку туди у вільний час.












З листя

Листочки дерев доступні майже завжди. Назбирати їх можна просто вийшовши надвір, у власному дворі. Але це ще не все, листя важливо підготувати до роботи.

Найголовніше, після їхнього набирання одразу ж покласти підсохнути та розрівнятися в якусь велику книгу, залишивши між сторінками на пару днів. Добре, якщо їх буде багато і різних видів – це подарує більше можливостей у спорудженні виробу.

Але якщо час підтискає, то клеїти доведеться як є. У такому випадку бажано використовувати листя клена або дуба, оскільки вони і в природі досить сухі. Свіжі погано клеяться, а згодом скручуються, тим самим змінюючи зовнішній вигляд виробу.

Після того, як листя зібране та пройшло підготовку можна приступати до виготовлення:

  1. Насамперед слід визначитися, як виглядатиме результат. Можна пошукати в інтернеті фото виробів сови. Але якщо фантазія працює і без того, то непогано б накидати шаблон, за яким конструюватиметься виріб.
  2. Далі корисно б розібрати листя і вибрати ті, що більше підійдуть для роботи і на вигляд приємніші за інших.
  3. Потому литки починають клеїтися за шаблоном, починаючи зверху і рухаючись вниз. Можна скористатися або простим клеєм-олівцем або ПВА. Якщо листя відклеюється, то краще взяти щось сильніше. Так виходить щось на кшталт осінньої аплікації.
  4. Після виконання всіх попередніх дій потрібно розпочати оформлення зовнішнього вигляду совушки. Додаються очі, дзьоб, вуха, крильця та лапки. Як матеріал підійдуть те ж саме листя, проте зручніше використовувати папір. Вона легше вирізується та наклеюється. Після виконання цього пункту виріб завершено.

Маленьким дітям врятлі буде зручно працювати з великим листям, тому порізати їх на шматочки виявиться правильним рішенням.

Крім того, напевно, знайдеться відповідне застосування їх половинкам.

Важливо пам’ятати, що вперше результат вийде не дуже. Однак не варто впадати у відчай – головне, що виріб був зроблений з душею і не занедбаний на середині.

З шишок

Прогулюючись у лісі, крім листя можна нахопити безліч шишок. З них також робляться цікаві фігурки. Тому не важко буде спорудити і вироблення сови з шишок.

Її надалі зручно повісити на ялинку, як новорічну іграшку, або просто залишити як статуетку, що прикрашає інтер’єр.

Для виготовлення такої знадобляться:

  • Шишки;
  • Капелюшки від жолудів;
  • Пістолет з термоклеєм;
  • Пару пташиного пір’я;
  • Фарба.

Хід роботи:

  1. Образ птаха вигадується, як і розташування деталей на майбутній фігурці. Після того, як все продумано, можна приступати до з’єднання всіх частин, склеюючи їх пістолетом із термоклеєм.
  2. Шлункові капелюшки непогано взяти як основу для очей сови. Для цього потрібно лише розфарбувати їх у білий, а потім намалювати в кожній чорну цятку – зіницю.
  3. Саму шишку було б теж чудово прикрасити в якийсь колір або навіть кілька.
  4. Перед фарбуванням бажано очистити шишки, промити і добре висушити. Це потрібно для того, щоб фарба краще лягла, і колір був яскравішим. Ще кращого ефекту досягти можна, чистячи шишку з содою та зубною щіткою.
  5. Добре до того ж діє сушіння в духовці. Перед процесом шишки промиваються у воді, а потім вирушають у духову піч, розігріту на 250 градусів, приблизно на двадцять хвилин. Такий метод дозволить не тільки покращити майбутнє фарбування, але й знезаразити матеріал, щоб той став чистим і безпечним від шкідливих мікробів.
  6. Для того щоб виріб вийшов оригінальним і неповторним, непогано б додати невеликих цікавих деталей, таких як, листочки-крила з боків тулуба сови або кленові насіння вертушки на голові як вуха. Все це легко приєднується до основи за допомогою клейового пістолета.

Виробництво сови можна виготовити і з інших природних матеріалів. Головне, включити уяву та не боятися, що щось не вийде.









Аплікація

Цей виріб сови з паперу, який не займе багато часу і є таким простим, що з ним впорається навіть маленька дитина. З матеріалів потрібно:

  • Клей (без різниці олівець або ПВА);
  • Циркуль
  • Ножиці
  • Папір (краще кольоровий);
  • Чорний фломастер.

Щойно всі необхідні речі будуть підготовлені, можна, нарешті, приступати до творіння:

  1. Для початку на аркуші кольорового паперу потрібно намалювати коло за допомогою циркуля. Фігура, що вийшла, вирізається, вона стане основою цієї аплікації.
  2. Після цього обидві бічні сторони загинаються у середині. Ці елементи незабаром стануть крильцями птиці. Верхня сторона загинається вниз майже до середини.
  3. Попередні два пункти утворюють голову сови. Отже, тепер їй потрібні очі.
  4. Щоб їх зробити, слід вирізати два однакових кружки зі звичайного білого паперу, а потім намалювати в їх серединах по чорному кружку. Очі, що виходять, прилаштовуються до заготівлі за допомогою клею.
  5. Далі виготовляються дзьобик та лапки з паперу будь-якого кольору і також приклеюються до основи. За бажанням вирізаються і додаються свої вигадані деталі, що надають неповторності виробу.

Тепери знаючи як можна зробити виріб сови, можна спробувати виконати й інших тварин, таким чином зібравши цілу колекцію, якій дуже зрадіють у дитячому садку. Вона стане чудовим доповненням дитячого куточка.

Фото виробу сова