Виріб птах своїми руками: схеми, шаблони. Інструкція, як зробити. Фото простих оригінальних ідей птахів у гнізді

Виробництво птиця – покроковий опис виготовлення птиці своїми руками. Фото найкращих ідей + інструкція, як зробити

Папуги, лебеді, ворони — птахів гарних існує багато. Вони товаришують із людьми, живуть у містах і самостійно, у рідному середовищі, дикій природі. Іноді заважають, але частіше, все ж таки, змушують відволіктися від усього, про все забути, мрійливо сидіти в парку, слухаючи вітер, шелест листя, їхнє щебетання.

Змайструвати іграшку, зробити панно, картину, милий сувенір із паперу у вигляді птаха це цікаво і не складно. Спробувати, перевірити свої сили можна зараз.

Незвичайні ідеї для виробу

Як зробити виріб птах швидко, без зайвих турбот? Це найкращий спосіб. Пропонується, не гаючи часу, змайструвати її з паперового аркуша, розсмішити колег, здивувати всіх у школі під час зустрічі, повторивши експеримент чи показавши фото виробу птах.

  1. Потрібен кольоровий папір, кілька різних кольорів або звичайні білі аркуші. Можна використовувати навіть чернетки.
  2. У цьому випадку папір потрібно буде розфарбувати фарбами, маркерами чи фломастерами. Потрібен буде також клей або двосторонній скотч та ножиці.
  3. Аркуш паперу слід звернути в рупор і склеїти. Це буде тіло птаха.
  4. Краще згорнути папір так, щоб основа залишалася широкою, і виріб був стійким.
  5. З паперу іншого кольору потрібно вирізати гребінець папуги Жако або курочки Ряби.Потрібно зробити дві такі деталі, абсолютно однакові, скласти їх та склеїти.

Гребешок буде з обох боків красиво виглядати. В основі потрібно залишити зазор, щоб можна було помістити його на верхівці рупора.