Виробництво курчати: вчимося, як зробити курча своїми руками з паперу, ниток, яйця (120 фото ідей, схем та шаблонів)

Виробництво курчат: інструкція, як зробити своїми руками. Фото, ідеї, прості шаблони та схеми для початківців

Залежно від ступеня складності виробу курча, створене своїми руками, може не тільки стати темою простої дитячої творчості, а й послужити інтер’єрною прикрасою.

Почавши з найпростіших робіт, нескладно потім перейти до реалізації складніших технік. Залежно від обраного матеріалу, забавне курча може послужити приємним сувеніром, іграшкою для дітей або декоративним елементом оформлення святкового столу.

















Курчата з паперу

Папір є найподатливішим і найдоступнішим матеріалом для дитячої творчості. Вироби курчати, виготовлені з паперу у вигляді аплікації, будуть під силу дітям молодшого віку. Відразу слід зазначити, що й у такій роботі існують різні ступені складності.

Найпростішим варіантом стане звичайна плоска аплікація у вигляді одного або декількох курчат, вирізаних із паперу за шаблоном. Їх потрібно наклеїти на основу з картону. За бажання композицію можна доповнити, намалювавши фарбами або фломастерами траву та сонечко.

Ускладнити завдання можна, створивши об’ємну аплікацію. Наприклад, плоске тіло курчати, вирізане за шаблоном, доречно доповнити крильцями, виконаними з вузьких паперових стрічок жовтого кольору.







Потрібно окремо приклеїти кожен елемент, який формує крила. Це вимагатиме від дитини уваги та зосередженості.

  • Цікавим варіантом стане вироб із деталями у формі дитячих долонь. Це цікавий процес сподобається дітям як середнього, і молодшого шкільного віку. Основу виробу зручно вирізати з картону, а потім прикріпити до неї крильця у вигляді долонь.
  • Інша техніка створення об’ємної аплікації передбачає формування об’ємного тіла з аркуша кольорового паперу. Цілий лист формату А4 необхідно розрізати на дві половинки, частини, що вийшли, скласти гармошкою. Заготівлі розгортають віялом, послідовно наклеюють на основу з картону. Потім доповнюють намальованими або плоскими деталями: лапками, крильцями, очками та дзьобом.
  • Оригінальні вироби виходять із застосуванням техніки квіллінг.На попередньому етапі необхідно нарізати достатньо вузьких смужок з паперу жовтого кольору. Кількість смужок безпосередньо залежить від рівня складності кінцевого виробу. Реалізувати примітивних курчат у техніці квіллінг нескладно, скрутивши спіраллю по дві смужки паперу. Одна заготовка послужить для голови, а інша для тіла кумедного пташеня. У цій же техніці нескладно змайструвати дзьоб і кумедний гребінець на маківці. Інші елементи можна намалювати маркером.

Контурна техніка квілінгу вимагатиме тривалої підготовки достатньої для заповнення форми кількості паперових спіралек.

Фото виробу курчати в техніці квілінг служить свідченням того, що з окремих елементів можна змайструвати об’ємний виріб високого ступеня складності.






Курчата з кідерів

При необхідності терміново змайструвати саморобку для дитячого садка розумно розглянути як варіант вироби курчат із контейнерів для шоколадних кіндерів.

Перевагою пластикового кіндера для застосування його як основа є форма і колір виробу.

  • Достатньо приклеїти очі, дзьоб, крильця та лапки з пластиліну або кольорового паперу, і забавне курча готове.






Курчата з курячих яєць

Не тільки зручною, але цілком логічною заготовкою для виробу стане звичайне куряче яйце. При цьому вироби курчати з яйця передбачає застосування як основу шкаралупи, з якої акуратно вилучено вміст.

  1. На етапі підготовки сире куряче яйце потрібно вимити, поколоти з двох сторін, витягти білок і жовток. Після цього заготовку неважко прикрашати за допомогою елементів з паперу, солоного тіста або пластиліну. За бажанням яйце можна попередньо пофарбувати за допомогою гуаші або акварелі в яскраво-жовтий колір.
  2. Взявши ідею на озброєння, її неважко застосувати для оформлення святкового столу, використавши варені яйця та декор з моркви.

При бажанні можна застосувати яєчну шкаралупу як мозаїчні елементи для прикрашання об’ємного виробу курчати, зробленої з пластиліну або солоного тіста.

Такий виріб, покритий на фінальному етапі роботи безбарвним лаком, не втратив ефектний зовнішній вигляд довгий час.

Курчата з пряжі

Немало цікавих ідей можна реалізувати за допомогою пряжі.






Найпростішим є вироб, виготовлений з помпонів. Змайструвати її рекомендується з недорогої акрилової пряжі, гідністю якої є яскравий колір та бюджетна вартість.

  1. Для виготовлення помпонів потрібно пару шаблонів з картону, на які необхідно щільно намотати достатню кількість пряжі.
  2. Нитки акуратно розрізають по краю, шаблони розсувають, фіксують середину заготовки.
  3. Потім шаблони знімають, отриманий помпон розправляють, потім доповнюють декоративними деталями.
  4. Дзьоб, крильця та очі можна вирізати з кольорового паперу.
  5. Трохи ускладнити завдання можна, виготовивши пару помпонів (головку та тіло).
  6. Подібні вироби мають кумедний вигляд, а з роботою легко впорається учень початкової школи.
  7. Використовуючи пряжу, можна втілити й інші задуми.
  8. Толстою ниткою можна обмотати заготовку з картону або пластиліну, а також створити цікаву аплікацію.
  9. Майстри, що вміють в’язати, зможуть легко зробити забавних курчат за допомогою спиць або гачка.

Курчата з ниток

Техніка створення іграшок за допомогою ниток і повітряної кульки заслуговує на окремий розгляд. Робота досить проста, а результат виходить дуже оригінальним.

Для створення виробу курча з ниток знадобляться:

  • Нитки жовтого кольору,
  • Клей ПВА,
  • Невелика повітряна кулька,
  • Декоративні деталі.

Хід робіт:

  1. Спростити завдання нескладно, якщо помістити клей у невелику пластикову ємність, дно якої нескладно проткнути голкою.
  2. Насамперед необхідно надути кульку. Потім пропустити нитку через пляшку з клеєм, обмотати кульку в різних напрямках.
  3. Важливо не обмотувати основу надто щільно, щоб зберегти ажурну структуру виробу.
  4. Закінчивши обмотку кульки, заготовку додатково покривають шаром клею. Після того, як клей просохне, кульку протикають голкою, акуратно виймають залишки.
  5. Після цього приступають до декорування, наклеюючи гребінець, крила, лапки, дзьоб та очі. Елементи декору нескладно склеїти із кольорового паперу.

Якщо під рукою не було жовтої нитки, то заготовку неважко пофарбувати акриловою фарбою.

Курчата з природних матеріалів

Природний матеріал також є непоганою основою домашньої творчості. Форма горіхів або шишок природним чином підкаже, як зробити курку.

  1. З волоських горіхів, скріплених за допомогою пластиліну, змайструвати цікаве курча можна буквально за двадцять хвилин.
  2. Круглі соснові шишки можна занурити в акрилову фарбу жовтого кольору. Після того, як фарба висохне, заготовку доповнюють деталями із пластиліну. Можна виліпити голівку, крильця та лапки з пластиліну або вирізати з паперу.
  3. Для тематичної виставки нескладно використовувати для створення курчати лимон, апельсин або бульби середнього розміру картоплі.






Спільна робота над створенням забавних курчат допоможе провести сімейне дозвілля з користю. Домашня творчість сприяє різнобічному розвитку дитини і зближує всіх членів сім’ї.















Фото вироби курча