Виробництво курчати: вчимося, як зробити курча своїми руками з паперу, ниток, яйця (120 фото ідей, схем та шаблонів)

Виробництво курчат: інструкція, як зробити своїми руками. Фото, ідеї, прості шаблони та схеми для початківців

Залежно від ступеня складності виробу курча, створене своїми руками, може не тільки стати темою простої дитячої творчості, а й послужити інтер’єрною прикрасою.

Почавши з найпростіших робіт, нескладно потім перейти до реалізації складніших технік. Залежно від обраного матеріалу, забавне курча може послужити приємним сувеніром, іграшкою для дітей або декоративним елементом оформлення святкового столу.

















Курчата з паперу

Папір є найподатливішим і найдоступнішим матеріалом для дитячої творчості. Вироби курчати, виготовлені з паперу у вигляді аплікації, будуть під силу дітям молодшого віку. Відразу слід зазначити, що й у такій роботі існують різні ступені складності.

Найпростішим варіантом стане звичайна плоска аплікація у вигляді одного або декількох курчат, вирізаних із паперу за шаблоном. Їх потрібно наклеїти на основу з картону. За бажання композицію можна доповнити, намалювавши фарбами або фломастерами траву та сонечко.

Ускладнити завдання можна, створивши об’ємну аплікацію. Наприклад, плоске тіло курчати, вирізане за шаблоном, доречно доповнити крильцями, виконаними з вузьких паперових стрічок жовтого кольору.







Потрібно окремо приклеїти кожен елемент, який формує крила. Це вимагатиме від дитини уваги та зосередженості.

  • Цікавим варіантом стане вироб із деталями у формі дитячих долонь. Це цікавий процес сподобається дітям як середнього, і молодшого шкільного віку. Основу виробу зручно вирізати з картону, а потім прикріпити до неї крильця у вигляді долонь.
  • Інша техніка створення об’ємної аплікації передбачає формування об’ємного тіла з аркуша кольорового паперу. Цілий лист формату А4 необхідно розрізати на дві половинки, частини, що вийшли, скласти гармошкою. Заготівлі розгортають віялом, послідовно наклеюють на основу з картону. Потім доповнюють намальованими або плоскими деталями: лапками, крильцями, очками та дзьобом.
  • Оригінальні вироби виходять із застосуванням техніки квіллінг.На попередньому етапі необхідно нарізати достатньо вузьких смужок з паперу жовтого кольору. Кількість смужок безпосередньо залежить від рівня складності кінцевого виробу. Реалізувати примітивних курчат у техніці квіллінг нескладно, скрутивши спіраллю по дві смужки паперу. Одна заготовка послужить для голови, а інша для тіла кумедного пташеня. У цій же техніці нескладно змайструвати дзьоб і кумедний гребінець на маківці. Інші елементи можна намалювати маркером.

Контурна техніка квілінгу вимагатиме тривалої підготовки достатньої для заповнення форми кількості паперових спіралек.

Фото виробу курчати в техніці квілінг служить свідченням того, що з окремих елементів можна змайструвати об’ємний виріб високого ступеня складності.






Курчата з кідерів

При необхідності терміново змайструвати саморобку для дитячого садка розумно розглянути як варіант вироби курчат із контейнерів для шоколадних кіндерів.

Перевагою пластикового кіндера для застосування його як основа є форма і колір виробу.

  • Достатньо приклеїти очі, дзьоб, крильця та лапки з пластиліну або кольорового паперу, і забавне курча готове.