Виробництво пінгвін: 130 фото варіантів виготовлення з інструкцією для початківців. Пінгвін із пластикових пляшок своїми руками

Виробництво пінгвін поетапно своїми руками: інструкція, як зробити пінгвіна із пластикової пляшки. 130 фото ідей + шаблони

Виробництво пінгвінчик – це чудова прикраса для інтер’єру або садової ділянки. Виготовити виріб можна самостійно із підручних матеріалів. Заняття досить цікаве, тому до процесу варто залучити і дітей, щоб приємно провести час у родинному колі.

Виріб підійде і для дитячого садка або школи як домашнє завдання. Зробити виріб пінгвіна своїми руками можна з різних матеріалів – паперу, пластикових суліїв, тканини, пластиліну та інших.

З пластикових пляшок

Щоб виготовити іграшку, потрібні такі матеріали:

 • Пластмасові пляшки об’ємом 330 мл або 500 мл;
 • Фарби (біла, чорна, жовта, червона) та пензлики;
 • Грунтівка;
 • Клей, бажано гумовий;
 • Безбарвний лак.

Порядок виготовлення:

 1. Видалити наклейки з пляшок.
 2. Зрізати денце з однієї пляшки. З іншого потрібно відрізати шийку, щоб залишилося приблизно 2/3 розміру.
 3. Змастити край однієї із заготовок клеєм і з’єднати їх.
 4. Обробити заготівлю грунтовкою.
 5. Після підсихання ґрунту нанести білу акрилову фарбу та дочекатися повного висихання.
 6. На одній із сторін заготовки намалювати контур черевця пінгвіна.Щоб лінія вийшла рівною, бажано використовувати шаблон виробу пінгвіна. Його можна завантажити та роздрукувати, або вирізати з дитячих журналів. Рисувати контур краще чорним маркером.
 7. Пофарбувати всю частину пляшки в чорний колір крім черевця. Рекомендується використовувати чорну акрилову фарбу, але можна обійтися маркером.
 8. Намалювати ніжки, дзьоб та очі пінгвіна. Для цієї роботи краще використовувати тонкий пензель

На цьому вироби практично готові. Для завершення зображення можна додати шапочку червоного кольору. Це може бути навіть невеликий клаптик тканини або ковпачок від балончика з-під освіжувача повітря. Якщо колір не підходить, можна перефарбувати деталь.