Виробництво собака своїми руками поетапно: майстер-клас з фото та описом створення собаки з паперу, картону, пластиліну та тканини

Виріб собака — своїми руками з паперу та картону за шаблонами. Покрокова інструкція з фото по створенню виробу

Собаки мають багато шанувальників, які люблять цих кумедних тварин. Любителі рукоділля зможуть змайструвати своїми руками цікавого персонажа.

Для цього використовуються різні матеріали – залежно від обраної техніки, але процес буде дуже цікавим.

Папір

Найпростіший дитячий виріб – собака, виконана з використанням паперу. Цей доступний та звичний матеріал нескладний у роботі.

Додатково необхідно використовувати ножиці та клей для з’єднання основних деталей.

Робота відбувається за наступним планом:

  1. Необхідно визначитися з породою собаки та її зовнішнім виглядом. Наприклад, це може бути такса, що має довге тіло та звисаючі вуха.
  2. На попередньо підготовленому кольоровому папері малюються основні деталі: тіло, вуха, лапи, а потім вирізуються.
  3. Всі заготовки склеюються.

При бажанні можна додатково розмалювати собачку, зробивши її вигляд більш цікавим. Очі, носик, рот зручно намалювати фломастерами або олівцями.

Переглядаючи фото виробів, увага звертається на об’ємного собаку, виконаного з паперу. Така робота виглядає набагато цікавішою. Для цього додатково потрібно використовувати картон, виконати такі кроки:

  1. аркуш картону згортається в циліндр і склеюється.
  2. Картонна основа обклеюється кольоровим папером. Попередньо вирізуються заготовки. При приклеюванні зверху повинні вийти вушка.
  3. На обклеєний папером конус приклеюємо очі, ніс, рот, вирізані з паперу. Знизу і з боків приклеюємо лапи, а ззаду має бути хвостик.

Оригінально виглядатиме кісточка, вирізана з паперу. Її можна закріпити на лапі.