Виробництво заєць: майстер-клас виготовлення зайця з ватних дисків, шишок та пластиліну. Фото-інструкція для дітей та дорослих

Виробництво заєць своїми руками поетапно: найкращий майстер-клас для початківців. Фото ідеї зайця з паперу, пластиліну та картону

Виготовлення виробів своїми руками – це захоплюючий процес, який не тільки допоможе дитині цікаво провести час, але також навчить її творчому мисленню та досягненню поставлених цілей.

Як зробити виріб зайця з паперу, картону, пластиліну та інших підручних матеріалів, у сьогоднішній статті.

Вироблення заєць з картону

Вироблення зайця своїми руками з паперу зможе виконати навіть дитина дошкільного віку. А батькам залишиться лише проконтролювати цей процес.

Для виробу знадобиться:

 • 4 аркуші картону – білий, сірий,
 • Чорний та рожевий;
 • Чорний маркер або фломастер;
 • Ножиці;
 • Клей або клейкий олівець.

У процесі роботи:

 1. З сірого листа картону вирізають смужку шириною 10 см та довжиною 29 см.
 2. Складають смужку навпіл по поперечній лінії та зрізають верхні куточки таким чином, щоб вони вийшли закругленими.
 3. У нижній частині заготовки роблять 2 підгини (на обох половинках) приблизно по 2 см.
 4. Склеюють підгини, наклавши один поверх іншого. Це допоможе надати виробу стійкість.
 5. З сірого картону вирізають дві смужки шириною 3 см і довжиною 10 см. За допомогою ножиць верхню частину смужок роблять круглою, а нижню трохи звужують.
 6. З рожевого картону вирізають смужки такої ж форми, але меншого розміру (при накладанні їх на сірі смужки має залишатися по 1 см з усіх боків).
 7. Наклеюють рожеві смужки на сірі. Це будуть вуха для зайця.
 8. Приклеюють вушка до верхньої частини тулуба.
 9. Роблять лапки: передні (верхні) будуть подовженими та повністю сірими, а задні (нижні) – більш округлі та з рожевими цятками.
 10. Для цяток вирізують кружечки з рожевого картону трохи меншого діаметру, ніж сірі, і приклеюють до задніх лапок.
 11. Прикріплюють передні та задні лапки у потрібних місцях, на передніх маркером малюють тонкі смужки. Це будуть пазурі.
 12. Для очей вирізають два білі кружечки і приклеюють їх у відповідних місцях до тулуба. Зіниці роблять із меншого діаметра кружечків чорного кольору. А найменші білі гуртки виконуватимуть роль відблисків, які зроблять погляд зайця більш живим.
 13. Для носика вирізують кружок чорного кольору, а рот та вуса домальовують маркером.Проста і красива виріб заєць з картону готова.