Виробництво лебідь поетапно своїми руками: інструкція виготовлення із пластикових пляшок та паперу + шаблони та схеми (140 фото)

Вироби лебідь – ідеї та види, огляд способів виготовлення. Покроковий майстер-клас з фото та описом, як зробити

Зимовими, морозними вечорами часто нічим зайнятися, лише як переглядом телевізора або спілкуванням в інтернеті. Але так хочеться зробити щось корисне та захоплююче.

Чому б не спробувати себе у виготовленні виробів – особливо якщо до цього залучити дитину? Можна зробити виріб лебедя, адже здавна він вважався символом сім’ї та вірності.

Вибираємо матеріал для виробу

Щоб зробити лебедя не треба кудись бігти та закуповувати необхідну сировину, її чудово можна знайти і вдома. Для цього підійде буквально все, що давно вже лежить без діла, наприклад:

  1. Білий або різнокольоровий папір. З її допомогою вийде прекрасний птах методом орігамі, як модульного, так і класичного.
  2. Картон. Прекрасно підійде для створення плоских виробів – аплікацій.
  3. Пляшки із пластмаси. Можна дати друге життя цьому матеріалу і створити з його допомогою прекрасного лебедя. Розмір може бути абсолютно будь-яким – від малого до великого.
  4. Фетрова тканина та стрази. З цієї сировини можна зробити брошку або будь-яку іншу прикрасу.
  5. Шишки сосни або їли. Натуральна сировина ідеально підійде для створення виробу лебедя своїми руками, яку можна передати на шкільну або дитсадкову виставку.