Корисні вироби поетапно своїми руками: вчимося, як зробити корисні прикраси та предмети в домашніх умовах (130 фото + інструкції)

Корисні вироби для дому (130 фото): своїми руками із підручних матеріалів. Огляд новинок, дизайнерських ідей, прикрас

В даний час у магазинах та торгових павільйонах знаходиться велика кількість різної продукції. Є люди, які не бажають користуватися фабричними виробами або мають схожу причину, через яку не хочуть купувати товар масового виробництва.

Якщо ви є одним із перелічених вище людей, тоді у вас є можливість власноруч зробити вироби з матеріалів, які знайдуться в будинку.

Далі буде розказано про те, як зробити корисні вироби із підручних матеріалів. Крім того, що такі вироби матимуть привабливий вигляд, вони виявляться корисними у побуті та для господарських потреб.

Вироби для дому

Різні корисні вироби для дому включають вироби для кухні. Кухня це те місце, де часто збирається сім’я для прийняття їжі та для благотворного спілкування. Облаштувати цю кімнату по-справжньому затишно допоможе різний текстиль.

Виготовити можна такі речі:

 • Передники;
 • Прихватки;
 • Серветки;
 • Рушники;
 • Ляльки на чайник;
 • Чохли до стільців.

Напевно ви ставите питанням: як зробити корисні вироби? Виготовити їх нескладно із залишків від колишнього шиття, старих джинсів, клаптів тканини. При виготовленні використовується різна техніка: вишивання гладдю або хрестиком, печворк.

Гарний виріб вийде зв’язати з шерсті, що залишилася. Працьовитий господар постарається змайструвати стіл чи табуретки. Як матеріал можна взяти дошки або будівельні піддони. Підробками, що приносять користь, стануть різні полиці або обробні дошки.

Прекрасна ідея – зробити органайзер з б/в бляшанок, які забарвлюються у виразні кольори та закріплюються на підставці або між один одним. Такий виріб буде корисним для дому або для дачного облаштування.Для гаража

Розглянемо деякі корисні вироби для гаража. Для деяких власників автомашин гараж служить не тільки місцем збереження автотранспорту, а й є ремонтною базою та в ньому проводять багато часу.

Уми великої кількості власників автомобілів працювали для створення якісного та зручного місця для обслуговування.В результаті це дозволило отримати чимало пристосувань для гаража.

На невеликій гаражній площі господареві потрібно зручно розкласти безліч інструментів та інших додаткових пристроїв. Йому потрібно домогтися їх безпечного зберігання та щоб їх завжди було зручно взяти для використання.

Люди розмірковують над тим, як покращити обстановку гаража нерідко вигадують корисні підробки, що ґрунтуються на новітніх методах винаходу.

Приймаючи до уваги приписи з безпеки в гаражі, слід потурбуватися про зручний вихід і вход до приміщення і не допустити перешкод на шляху. Шини зберігаються в гаражі з диском та без нього.

Якщо шини розташовані на диску, то для збереження вони підвішуються на опору на стіні або стелі, а для їх зв’язування між собою задіють трос, ланцюг чи ремінь для багажу.

Для збереження шин без дисків застосовуються стійки, самостійно виготовлені із заліза, які закріплюються на стіну гаража. Різні фото корисних виробів можна побачити, обміркувати, а потім зробити своїми руками.
Вироби для дачі

Швидше за все на вашій дачній ділянці знайдуться старі пні, гілки від дерев, ящики з дерева та інші дерев’яні вироби, що не використовуються в господарстві. З кожного з цих матеріалів можна створити корисний виріб для дачі.

 • Зі старого дерев’яного піддону можна спорудити чудову лаву, на якій розташовуються зручні подушки з декоративними орнаментами.
 • З дерев’яних ящиків та пнів можна зібрати дуже красиві та зручні табуретки.
 • Незвичайне застосування можуть знайти старі пластикові пляшки.
 • З кількох штук можна зробити двох поросят. Вони чудово підійдуть для спорудження клумби «порося».
 • У суліях вирізується верх, насипається земля і висаджуються саджанці квітів або їх насіння. Такий квітник є переносним і може переміщатися будь-яке інше місце на дачі.

Вироби для саду

Власниками дач постійно винаходять різні корисні вироби для саду, настільки, наскільки дозволяє політ фантазії. Ось деякі з них:

 1. Шпаківня, яка витримуватиме зміни температури, можна виготовити з пластикової пляшки. З бляшанки вийде незвична шпаківня. Зі старого чобота можна зробити комфортне житло для птахів.Також можна змайструвати будиночки із колоди або різних ємностей. Зроблені шпаківні дозволять сховатися птахам взимку від холоду та знайти їжу. Вироби з пляшок – гарний варіант. З них можна зробити птахів та розфарбувати яскравими квітами.
 2. За допомогою пластикових пляшок вдасться створити гарне оформлення доріжок та клумб для квітів. Кришки з-під них також підуть у хід, з них виготовляється панно, яке підвішується будь-де, навіть на деревах.
 3. Для виготовлення маленької скульптури у вигляді лелеки, їжака, білки, сови підійде основа з пінопласту або застиглої монтажної піни. Фігура вирізується, потім обмазується шпаклівкою і залишається на висихання. Далі шліфується верхній шар та фарбується. Такі прикраси будуть не один літній сезон.
 4. Старому дзеркалу можна дати друге життя, адже його можна повісити у темному кутку саду для збільшення освітленості рослин та візуального розширення простору.
 5. Біля входу можна посадити кучеряві рослини. Для них із металевих або вербових лозин споруджується аркова конструкція. Будь-хто, хто входить у двір, відчує затишок.
Парель також можна прикрасити. Це чудове місце, куди вписуються декоративні вироби, втілені своїми руками.Рукавиці яскравого забарвлення, старі рукавички, горщики з квітами здатні прикрасити огорожу.


Ваза із пластмасової пляшки

Для того щоб змайструвати фарбовану вазу, потрібно підготувати:

 • Пляшки із пластику,
 • Грунтівку, ізоленту,
 • Балончик з фарбою,
 • Ножиці.

Етапи роботи:

 1. Спочатку відрізається верхня область пляшки, облямівка обклеюється ізолентою.
 2. Потім на пляшку наноситься чорновий шар ґрунтовки.
 3. Далі фарбується аерозольною фарбою і потрібно дочекатися, коли ваза повністю висохне.
 4. Таким чином пофарбована ваза із пластикової пляшки готова до застосування.

Фото корисних виробів