Вироби з серветок (130 фото ідей): ТОП кращих виробів. Покрокова інструкція, як зробити в домашніх умовах + схеми та шаблони

Вироби із серветок своїми руками: 130 фото ідей + покроковий майстер-клас для початківців. Урок рукоділля для дітей та дорослих

Паперові серветки сьогодні є не лише прикрасою для святкового столу, а й чудовим матеріалом для виготовлення різноманітних виробів.

Завдяки розробкам виробників, на ринку можна придбати матеріал із наймудрішим дизайном, малюнком, тисненням на поверхні.

А асортимент фактури, товщини та наявних кольорів вражає уяву. Окрім доступності, подібний матеріал має низку переваг: легкість виготовлення гарних виробів, абсолютна безпека для людини, для деяких моделей – міцність.

Підготовка матеріалів та інструментів

Робота над створенням гарних виробів із серветок своїми руками завжди є кропіткою працею, яка вимагає вправності, умінь майстра та підготовки ряду інструментів:

  • Нитки та голки.
  • Клей.
  • Ножиці.
  • Степлер, металеві скоби. Іноді можуть стати в нагоді шпильки «невидимки».
  • Для декору використовують атласні стрічки, стрази, бісер, блискітки, намистини.
  • З фетру можна шити подушечки для квіткових бутонів.

Для виготовлення квітів із серветок часто використовують дерев’яні шпажки або зубочистки, що виступають як стебло.

Для створення аплікацій та композицій може знадобитися рамка, тканина або картон, фарби та пензлі, волосінь або металевий дріт.

Для складніших творчих проектів слід заздалегідь знайти інструкції з виготовлення виробів із серветок.