Квілінгові вироби своїми руками: 150 фото, урок квілінгу для початківців, необхідні інструменти та матеріали

Квілінгові вироби: ТОП-150 фото схем кольорів та красивих виробів, покрокова інструкція з описом технології виготовлення

У пошуку нових варіантів для творчості варто звернути увагу на квілінг – плетіння зі смужок паперу. Це заняття сподобається як дітям, так і дорослим, а його техніки бувають дуже різними, простими та складними.

На фото квілінгових виробів можна побачити, наскільки красивими та незвичайними виходять готові вироби. Засвоїти квілінг може навіть новачок у цій справі, потрібно лише ознайомитися з деякими моментами та дізнатися історію походження цього мистецтва.

Історія походження

Квілінг з’явився в Європі в чотирнадцятому столітті, з англійської мови він перекладається як паперокручення. Вперше його вигадали послушниці монастиря, які використали позолочений папір для створення витончених прикрас.

Потім пані з вищого суспільства поклали око на подібні вироби, і оскільки папір у ті часи був дорогим, дозволити собі подібні прикраси міг тільки знати.

Квілінг вважався споконвічно дамським видом рукоділля, навіть принцеса Єлизавета спіткала ази цього мистецтва. У Японії також поширений квіллінг, але японські майстри створюють тонші, філігранні роботи, які більше нагадують ювелірні вироби.У результаті, сам квіллінг ділиться на два види: європейський та японський.