Вироби з крупи: огляд найкращих ідей та новинок, фото, покрокова інструкція, як зробити своїми руками, схеми, шаблони, приклади

Вироби з крупи поетапно своїми руками – майстер-клас з фото та описом, як зробити + шаблони та схеми для дітей

Бакалейні товари неодмінно присутні в кожному будинку, це улюблений доступний і дешевий матеріал для виготовлення саморобних аксесуарів, якими прикрашають інтер’єр або виставляють на виставках у школі, дитячому садку.

Подібне заняття заспокоює, розвиває дрібну моторику рук, сприяє стимуляції логічного мислення та художнього смаку у діток різного віку. Крім того, спільне проведення часу зближує членів сім’ї, об’єднуючи їх духовним зв’язком.

Доступні пропозиції

Вироби з крупи для дітей це найпростіші великі малюнки зі зрозумілою ним тематикою. Затребувані аплікації тварин, пейзажів, натюрмортів чи абстракцій спочатку з одного, а потім із кількох круп’яних різновидів. Це може бути:

  • Ведмежа;
  • Кішечка;
  • Снігур;
  • Метелик;
  • Квіти;
  • Черепашка.










Дорослі малюють контури майбутньої картини на картоні, а дитина викладає на клей вибрану сировину, не виходячи за межі.

Твір може характеризуватись однотонністю або різнобарвністю. Після п’ятигодинного просушування на ньому позначають необхідні дрібні деталі та покривають прозорим лаком.

Легкий у виконанні гриб-боровик. Капелюшок споруджують із червоної сочевиці, а ніжку із манки. Гороховий низ імітує зелену траву, з неї може рости ціла грибна родина.

Великолепний соняшник на жовтій одноразовій тарілці, який збирають на пластиліні. Середина – соняшникове насіння, а пелюстками послужать гарбузові зразки.

Проста варіація виліпити пластилінового їжачка і встромити в нього насіння соняшника, вістрям догори, отримавши об’ємну правдоподібну фігуру.









Рамочки для фотографій

Вирізається картонна рамкова конструкція і заповнюється круп’яними деталями, в результаті отримують однотонний або різнокольоровий екземпляр, якщо приклеїти магніт із вивороту, модель вішають на холодильник.

Не забороняється працювати з готовими рамами для знімків та дзеркал.

Топіарій

За допомогою майстер-класу зі створення виробів з крупи можна нестандартно прикрасити кухоньку. Знадобиться пінопластова куля, пофарбована в тон колотого горошку або кукурудзи.

Клейовий склад наносять на частину основи та покривають її вибраним продуктом. Діють так, поки не заповниться вся поверхня. Наступного дня оглядають предмет, виявляючи порожнечі та усуваючи їх.

Паличку-ствол прикріплюють у залишену дірочку. Горщик заповнюють флористичною піною або алебастром і вставляють в нього деревце, приховуючи точку стикування зеленню або мохом.

Таким же методом обробляють вінок, сплетений із соломи, який займе гідне місце на вхідних дверях.

Годівля для птахів

Щоб забезпечити пернатою годівлю в зимовий період, роблять оригінальні елементи у формі зірочок. Покрокова інструкція:

  1. В киплячу воду додайте желатин.
  2. Після п’ятихвилинного кип’ятіння зніміть каструльку з вогню.
  3. Змішайте вміст із купленим пташиним кормом.
  4. Заповніть форми сумішшю, вставляючи шпагат для підвішування.
  5. Потримавши півгодини в морозилці, витягніть і залиште на ніч.

Вранці повісьте на дерева і чекайте прильоту пташок, які із задоволенням поласують вашим частуванням.















Методика фарбування

Добре піддається фарбуванню білий рис, квасоля, насіння гарбуза.

  1. Потрібен поліетиленовий пакетик, харчовий або акриловий барвник, посуд для подальшого сушіння.
  2. У пакет засипають дві горсти матеріалу, додаючи оцет (4 ст. л) або спирт (2).
  3. Вливають струмки барвника і ретельно трясуть для його рівномірного розподілу.
  4. Після цього розкладають на просушування.

Новорічні прикраси

Напевно в домашній коморі припадають пилом старі іграшки для ялинки. Їм можна подарувати нове життя, обвалюючи вицвілі кульки у крупинках. Порада, як зробити такий виріб з крупи, щоб вона виглядала презентабельно, полягає в наступному.

Якщо за основу взято рисову сировину, використовують два шари, гречці досить одношарового покриття. Оформляють зразки бантиками, стрічками, мішковиною.

Не менш цікаво виглядають декоративні кулі з пінопласту, обклеєні опуклою квасолею та пофарбовані у різні відтінки. Покладені на скляну страву, в компанії шишок, висушених гілок, свічок, вони мають ефектний святковий вигляд.

Вирізавши картонну конфігурацію сніжинки, її заповнюють з обох боків будь-яким продуктом, застосовуючи візерункове та орнаментальне нанесення. Зверху можна бризнути золотий чи срібний спрей. Так само роблять сніговика або ялинку.

Додатковим декором виступлять підвіски, намисто.

Немає межі фантазії

З туалетної втулки виготовляють вишукані кільця сервіровки, розрізавши її на частини і прикрашаючи їх, слідуючи власному смаку.Ідеї ​​для вирощування круп включають декорування великодніх яєць. Їх вивалюють у матеріалі повністю, відтворюють кумедні шапочки, підмальовуючи личко.

Задіяні макарони, спеції для відображення мозаїчних візерунків та орнаментів.

Неординарний вигляд у квасоляних зображень із чергуванням білого та чорного сорту на контрасті. Яскраво і виразно виглядають силуети котиків на тлі кола сонця, а досвідченим умільцям під силу відтворити навіть реалістичні людські портрети.

Кавові та коричні вироби крім візуальної насолоди внесуть у приміщення божественне пахощі.

Кухню освіжить панно на фанері, розділеній на відсіки тоненькими рейками. Ці осередки заповнюються різноплановими елементами, які помітно пожвавлюють обстановку, даруючи інтер’єру стильну свіжу нотку.

Фото виробів з крупи демонструють, що таку ж функцію, що декорує, виконують ємності, поповнені крупинками різних кольорів або засипані пошарово, чергуючись кольорами. Це не тільки підстава для свічок, ножів, косметичних атрибутів, а й колоритний цілком самодостатній аксесуар.

Малюкам подобається працювати з легкими версіями у вигляді моркви, сонечка, рибки, коли результати праці швидко реалізуються насправді і саморобкою можна похвалитися перед рідними і навіть подарувати її.

Психологами стверджується, що діти, які займаються творчістю, більш схильні до навчання, сприйняття інформації, відрізняючись посидючістю та працелюбністю.

Звичайна їжа, стаючи виробами з крупи своїми руками, сприятиме розкриттю творчого потенціалу дитини та відверне її від комп’ютерних ігор.

Фото виробів із крупи