Вироби з каміння: ТОП-140 фото красивих ідей виробів та прикрас з каміння. Інструкція, як зробити в домашніх умовах

Вироби з каміння (140 фото): для саду та городу своїми руками. Простий майстер-клас для дітей із прикладами, ідеями, схемами

Виконати гарні виріб можна з того, що лежить під ногами. Для цього треба лише зібрати матеріал, підготувати нехитрі пристосування. Не доведеться витрачати багато коштів. Покладаючись на фантазію, можна вигадати багато цікавих ідей, що не потребують складної реалізації.

Для розуміння ефекту від такої творчості достатньо переглянути фото виробів із каміння. Результат вивчення точно підштовхне швидше зайнятися подібним рукоділлям.

Плюси та мінуси роботи з камінням

Красивий, різноманітний на вигляд, екологічний матеріал для виробів різного плану — камінь. Роботи із нього довговічні. Існує каміння різних кольорів, форм, розмірів.

Це дозволяє виконувати вироби з каміння своїми руками для різних цілей. Найчастіше знайти матеріал для роботи можна у себе під ногами.

Якщо використовувати рідкісні, гарні варіації, можна отримати справжні шедеври. Єдиний недолік каменю полягає в низькій податливості матеріалу.

Для його обробки доведеться докласти чимало зусиль, а вплинути вийде лише спеціальними інструментами.

При цьому змінювати природний формат не обов’язково. У тому вигляді, який дарований природою, часто прихована особлива чарівність. Досить уважніше придивитися до різних екземплярів.