Вироби для дітей 9 років своїми руками (110 фото): вчимося, як зробити виріб до школи, покрокові інструкції для початківців

Вироби для дітей 9 років – цікавий майстер-клас з паперу та пластиліну, прості ідеї виробів з фото та описом.

Вироби своїми руками для дітей 9 років — це найкраще рішення, адже у такому віці малюк уже майже повністю сформував свою особистість.

Як відповідальні батьки, ви можете спрямувати енергію своєї улюбленої дитини у правильне русло, тому рукоділля стане вашим чудовим помічником у даній справі. А як зробити виріб дитині, ви дізнаєтесь у цій статті.

Легкі вироби для дітей – суцільне задоволення, особливо коли це не шкільне завдання, а власне бажання вашої дитини. У цій справі підуть:

 1. Бісер;
 2. Нитки;
 3. Стрічки;
 4. Ґудзики;
 5. Макулатура;
 6. Ножиці;
 7. Скотч;
 8. Пластилін;
 9. Маркери;
 10. Олівці;
 11. Клей;
 12. Пластикові пляшки.Розкажіть своєму диву, як приємно отримувати листівки, зроблені своїми руками, подумайте, кому їх можна подарувати, запасіться картоном і вперед!

Будь-якій дитині сподобається створювати листівку для родичів або своїх друзів. Але якщо ваше чадо любить щось складніше, то можна спекти печиво або навіть торт. Можемо вас запевнити: кожна страва буде унікальною.

Головне завдання — не заважати, дати дитині виразити себе через творчість, задіявши всю свою фантазію.

Фото виробів для дітей 9 років різної складності можна знайти в інтернеті, але в цій статті ви знайдете тільки щось просте.

Паперові вироби

Вироби з паперу для дітей — чудова можливість навчити дитину дбайливому поводженню з папером та творити з неї неймовірні речі.