Вироби зі стрічок своїми руками покроково: урок рукоділля для початківців, цікаві задумки для дітей (120 фото)

Вироби зі стрічок – оригінальні ідеї та красиві прикраси, фото, новинки дизайну + покроковий майстер-клас

Цікавим об’єктом для творчості є вироби зі стрічок. Стрічки використовували за старих часів у різних амулетах і оберегах. Вважалося, що такі талісмани здатні убезпечити від пристріту, поганого магічного впливу, принести в будинок спокій, благополуччя.

Сьогодні стрічки знайшли широке застосування у рукоділниць. Створювати з цього матеріалу нескладно. Хоча дивлячись на фото виробів зі стрічок, здається, що це надзвичайно копітка і складна робота, що потребує часу та терпіння. Це не так. Стрічки (атласні, капронові) – дуже податливий матеріал, що дозволяє створити будь-яку форму.

Крім того, вироби з атласних стрічок індивідуальні та не дорогі. Як несподівано подарувати на якесь торжество ніжну квітку – вироби зі стрічок, виконані своїми руками, які ніде не можна купити.

З атласних стрічок можна змайструвати не лише квітку, а й практично будь-який предмет. Невеликий майстер клас і виникають різні вироби, виготовлені стрічками: сніжинки, картини та панно, новорічні ялинки та навіть об’ємні звірятка.