Квілінгові вироби своїми руками: 150 фото, урок квілінгу для початківців, необхідні інструменти та матеріали


Майстер-клас: квіти

Зробити прості квіти не складно, головне – дотримуватися інструкцій. Потрібно підготувати такі матеріали:

  • Смужки з паперу 0,5 мм.
  • Пінцет та клей.
  • Інструменти для квілінгу.
  • Трафаретна лінійка.

З п’яти смужок паперу формуються краплі, вільні краї потрібно прихопити клеєм. За допомогою пінцета або пальців створюється форма пелюстки, на вигляд вона має нагадувати човник.

Всі пелюстки повинні бути однакової довжини, потім дві пелюстки склеюються один навпроти іншого. Після цього приклеюються решта пелюсток, всередину квітки клеїться намистинка.


Майстер-клас: соняшник

Докладна покрокова інструкція з виготовлення квіллінгового виробу допоможе кожному новачкові, спробуйте виготовити приголомшливу композицію у вигляді соняшника.














Для цього необхідно підготувати всі необхідні інструменти для квілінгу, а також паперові смужки чорного, зеленого та жовтого кольору.

  • З жовтих смуг робиться туга спіраль, якій потрібно надати форму краплі. Центр спіралі повинен бути біля витягнутого краю, потім крапля фіксується клеєм. Зрештою, пелюсток має вийти не менше двадцяти п’яти штук;
  • З чорних смуг потрібно зробити щільні спіралі, які необхідно зробити опуклими, змістивши центр трохи нагору. Їх має вийти близько двадцяти штук;
  • Взяти коло зеленого картону, надати йому конусоподібну форму. У середину конуса клеяться чорні спіралі, до вільних країв, що залишилися, кріпляться пелюстки жовтого кольору;
  • До основи конуса приклеюються зелені смужки, які потрібно трохи підкрутити. Зрештою, вийде гарний соняшник, який може стати однією з ваших перших робіт.

Схеми квілінгу

Щоб освоїти техніку квілінгу, потрібно розуміти, як робити квілінгові вироби за схемами.Схеми бувають різного рівня складності як для новачків, так і для більш досвідчених рукоділів.

Перед тим, як навчитися створювати композиції, потрібно освоїти базові техніки скручування. Освоївши ці техніки, можна сміливо приступати до схем і вчитися створювати складніші речі.

Схема квілінгу є контуром малюнка, а також його елементами. Починаючи працювати в цій техніці, найскладнішим є не виходити за контури та створювати скручені елементи, які точно повторюють схему.










Схеми включають список базових форм, включаючи їх розміри і потрібну кількість. Саме тому працювати з ними дуже легко, заздалегідь підготовлені елементи просто збираються за принципом конструктора.

Коли техніка квілінгу буде освоєна, можна переходити до більш простих схем, а надалі взагалі вигадувати власні схеми, підключивши фантазію та уяву.

Займатися квіллінгом може кожен охочий, а це витончене мистецтво безумовно варте того, щоб бути освоєним.