Прості вироби своїми руками: прості ідеї виробів з фото-інструкцією для початківців + шаблони та схеми

Прості вироби: покрокова інструкція для початківців. Фото, ідеї та приклади, як зробити своїми руками

Немає нічого кращого, ніж створення дитячого виробу. Робити щось своїми руками – величезне задоволення, особливо якщо не потрібно прикладати багато зусиль. Ми зібрали кілька найпростіших дитячих виробів, які підходять вашим чадам, вони економічні та містять багато матеріалів, які вже є у вас вдома.

Спробуйте всі ці швидкі та прості 10-хвилинні вироби для дітей. Їх можна використовувати як миттєве заняття, якщо дітям нудно, як тимчасове відволікання або як виріб для неусидливих дітей. Придивіться до цих фото найпростіших виробів, і ви напевно зможете вибрати щось для себе.

Паперова вертушка

Паперові вертушки – не тільки найпростіший виріб своїми руками, але і відмінний спосіб для вчених-початківців випробувати і досліджувати силу дихання і повітря! Чим сильніше ваше дихання, тим швидше вони будуть обертатися.

Як батько або педагог, дозвольте цим вертушкам надавати наочний приклад, поки ви розмовляєте з дітьми про вітряні турбіни, млини та відновлювані джерела енергії.

Що вам знадобиться:

 • Ножиці
 • Олівець
 • Лінійка (необов’язково)
 • 1 аркуш паперу квадратної форми
 • 1 соломинка
 • 1 канцелярська кнопка
 • Ізоляційна стрічка

Інструкція:

 1. Малюємо шаблон. Використовуючи лінійку, позначте олівцем центр квадратного паперу. Якщо у вас немає лінійки, дивіться центральну точку. Потім використовуйте лінійку, щоб провести діагональну лінію від кожного кута аркуша до середини точки, яку ви щойно зробили.
 2. Вирізаємо. Ножицями виріжте діагональні лінії, які ви відмітили на папері.
 3. Складіть решту точок у центральну точку і протягніть канцелярську кнопку крізь папір. Цей крок може бути складним, тому що точки люблять вислизати, якщо ви не тримаєте їх міцно, тому терпіння є ключовим моментом.
 4. Прикріпіть до соломи. Міцно тримайте канцелярську кнопку зі складеними кінцями в одній руці, а іншою рукою проштовхніть частину шпильки через соломинку. Ми використовували паперові соломинки для цих вертушок, але ви також можете прикріпити вертушку до пластикової соломки або олівця.
 5. Після того, як канцелярська кнопка пройде через соломинку, використовуйте трохи липкої стрічки, щоб закріпити.