Складні вироби покроково своїми руками: ідеї, майстер-класи з фото та описом, поради та рекомендації з виготовлення

Складні вироби: фото найкращих ідей. Інструкція, як зробити вироби з паперу та пластиліну. Схеми складання орігамі

Зрозуміти, як робляться вироби своїми руками, практично неможливо, якщо не проілюструвати процес хорошими фотографіями. Подивившись на фото навіть складних виробів і, уважно прочитавши інструкцію, можна зробити красиву і унікальну річ.

Як кажуть, не боги горщики обпалюють. Потрібно запастися працелюбністю та терпінням, а, головне, сильним бажанням, і стане ясно, що у виготовленні нестандартних, а іноді навіть складних виробів своїми руками немає нічого неможливого. Ну і, зрозуміло, потрібні відповідні інструменти та матеріали.

Часто навіть для складних виробів використовуються найпростіші матеріали. Наприклад, папір. Якщо скласти кольоровий папір гармошкою, закріпити ниткою її нижню частину і розправити верхню, то вийде цікаве віяло. Можна зробити тюльпани із газети, склавши газету певним чином.

Для виготовлення виробів із паперу, крім самого паперу, потрібно мати:

  • Клей;
  • гострі ножиці;
  • Лінійка;
  • Простий олівець.

Окрім задоволення, яке отримується від творчості, у дітей розвивається дрібна моторика, збагачується фантазія, розвивається звичка до праці.Вироби з паперу можуть робити як діти дошкільного та шкільного віку, так і дорослі. Спільна творчість батьків та дітей зближує серця.