Виріб торт своїми руками (110 фото ідей): урок рукоділля для початківців. Майстер-клас виготовлення торта із сюрпризом

Виріб торт – з паперу і картону з побажаннями, і сюрпризами. Огляд кращих ідей з фото та інструкцією, як зробити

Торти завжди асоціюються з чимось святковим та світлим, вони дарують настрій та гарну атмосферу. Але торт необов’язково має бути їстівним, його цілком можна зробити порожнім, щоб сховати в ньому щось цінне.

Це унікальна ідея подарунка фактично на будь-який випадок, адже винуватець урочистостей навіть не підозрюватиме, що всередині паперової конструкції може бути щось цінне. Подивимося як зробити торт своїми руками.

З чого почати

На фото виробів тортів видно, що вони можуть бути фактично будь-яких форм і розмірів, все залежить тільки від фантазії людини, яка робитиме таку виріб.

Крім того, чим детальніша конструкція, тим вона складніша, це теж потрібно враховувати.

 • Спершу потрібно визначитися, якої форми та розміру буде майбутній торт.
 • З цією метою можна скористатися як джерело натхнення реальними кондитерськими виробами.
 • В інтернеті велика кількість фотографій тортів фактично на будь-який смак, залишається тільки вибрати відповідний і продумати як правильно його скопіювати.
 • Виробництво-торт своїми руками це унікальний подарунок, який напевно приверне до себе увагу присутніх.
 • Він буде тримати в напрузі до останнього, поки хтось не наважиться почати відкривати його, щоб дізнатися, що знаходиться всередині.Яку форму вибрати

Найлегше буде з круглою формою торта, для неї набагато простіше виготовити окремі елементи та частини конструкції.

 • Як правило, у таких тортах 4-6 шматочків трикутного типу, які разом утворюють рівне коло. Це ідеальний варіант, тим більше, що поверх них можна розташувати другий і третій яруси, якщо це необхідно.
 • Квадратна форма теж легка, проте її не рекомендується використовувати, тому що вона менш святкова та більше геометрична.
 • Однак, все залежить від індивідуальних уподобань, якщо імениннику подобається щось подібне, то квадратна форма виробу-торта може бути доречною.
Як виготовити складові для торта

Якщо прийнято рішення використовувати круглу форму, то ідеальним варіантом будуть трикутні шматочки.Перш ніж приступити до роботи, спочатку необхідно провести детальні виміри всіх елементів. Якщо немає часу, можна взяти вже готові викрійки з інтернету, роздрукувати їх і почати збирати.Тип з’єднання залежить від того, який матеріал використовується. Якщо це папір, цілком можна обійтися клеєм-олівцем, проте якщо застосовується картон, то цілком ймовірно знадобиться клей-момент, тому що клей-олівець не зможе надійно скріпити його кути.

Дитячий торт-виріб необов’язково має бути великого розміру. Проте все залежить від того, що саме вирішили сховати батьки усередині своєї конструкції.

< "/wp-content/uploads/gfvhft_3913.jpeg">

Якщо хочеться сховати там велику іграшку, то й торт має бути відповідного розміру. Але можна зробити ще цікавіше, використовуючи ту саму велику іграшку.

Зробити маленький торт із кількох невеликих шматочків, усередині яких будуть завдання. Виконуючи їх, дитина проходитиме своєрідний квест, який у результаті приведе його до основного подарунка.

Для квадратних конструкцій застосовувати трикутні шматочки не вийде, але можна використовувати шматочки у вигляді конусів, розташовуючи їх один над одним.

Особливу увагу варто приділити стрічці, яка скріплятиме ці шматочки в єдину конструкцію, вона повинна бути щільно затягнута навколо. Тильну, найбільш широку частину шматочків потрібно не проклеювати, а акуратно закривати всередину, щоб була можливість відкрити їх і дістати вміст.

Оформлення

Зовнішній вигляд грає велику роль, тому потрібно як слід подбати про відповідне оформлення. Якщо є можливість, можна нанести малюнок ще на електронну заготовку у спеціалізованій програмі.

Там же можна вибрати кольори оформлення виробу. Залишиться лише роздрукувати, використовуючи кольоровий принтер, та зібрати деталі.

Однак цього буде мало, щоб створити справді гарний виріб-торт із паперу.Для досягнення найкращого зовнішнього вигляду знадобляться:

 • Атласні стрічки
 • Шматочки тканини
 • Ґудзики
 • Бусинки
 • Декоративні елементи

Все це можна придбати у спеціалізованому тканинному магазині, там великий вибір маленьких декоративних елементів, які можна використовувати у виробі.

Вибір загального стилю

Цікаві вироби у вигляді торта завжди стилізовані в певному напрямку. Щоб визначити, який стиль краще вибрати, потрібно відштовхуватися від переваг винуватця урочистостей.

 • Якщо йому подобається мінімалізм, то торт не повинен мати великої кількості декоративних елементів, і бути виконаний у ніжних пастельних тонах.
 • Якщо навпаки, людині подобається романтика і все, що з нею пов’язано, то торт можна буквально перевантажити декором, маючи на ньому листочки з побажаннями, додаткові відділи з сюрпризами тощо.
 • Вибираючи стиль також потрібно враховувати розмір конструкції, якщо вона передбачається великий, бажано використовувати більш твердий матеріал, наприклад гофрований картон.

Він більш стійкий, дозволяє створювати конструкції метрової висоти і вище, і при цьому яруси не просідатимуть, а сам торт буде стійкий.

Цікаві деталі

Створюючи вироби-торти своїми руками, в основі оформлення завжди знаходиться атласна стрічка, яка обвиває торт навколо його кола, таким чином утримуючи всі шматочки всередині конструкції.

 • Це первісний елемент, на який слід звернути пильну увагу. Стрічка має бути щільною та красивою, від неї залежить зовнішній вигляд усієї вироби.
 • Бажаючи прикрасити торт цятками, можна використовувати намистинки, шпильки з красивими наконечниками використовувати не можна, тому що є великий ризик, що іменинник і гості можуть поранитися. Якщо торт має кілька ярусів, його відкриття буде починатися з найвищих.

Це потрібно враховувати, маючи подарунки всередині конструкції, найголовніший бажано розташовувати в самому низу, або залишити один відділ зі списком завдань-ігор, які потрібно виконати, щоб отримати приз.

Фото вироби торт