Креативні вироби поетапно своїми руками: незвичайні та оригінальні вироби з паперу, сірників, овочів. Майстер-клас з фото та описом

Креативні вироби – фото ідеї незвичайного використання матеріалів. Інструкція, як зробити своїми руками (схеми + шаблони)

Непідробний інтерес у більшості любителів рукоділля викликають фото креативних виробів, адже від подиву люди не знаходять слів, щоб передати, як їм сподобався виріб.

Використовуючи підручні предмети з побуту, можна створити ексклюзивні іграшки, прикраси та предмети для різноманітності інтер’єру. Але перш ніж братися за виконання роботи, слід розібратися в тому, як краще використовувати звичні в житті дрібниці для конструювання нестандартних речей.

Маючи в розпорядженні зовсім небагато матеріалу, навіть новачок або наймолодший член сім’ї, за допомогою батьків легко збере свій перший шедевр, необхідно лише виявити кмітливість та креатив.

Різновиди абажурів

Щоб створити такі креативні вироби своїми руками, необхідно виділити досить об’ємні складові для робіт, це мають бути непотрібні або старі екземпляри підручних предметів.

Потрібно пам’ятати, чим більше креативу буде вкладено у виріб, тим ефектнішим стане зовнішній вигляд, і він викличе більше захоплення оточуючими.

Фахівці радять використовувати для створення абажурів такі пристрої як:

  • Деревні гілки.
  • Половину глобусу.
  • Чайник.
  • Каструлю.
  • Гофрований картон.

Під час роботи з деякими заготовками потрібно використовувати гарячий пістолет та електроінструмент, такий як дриль, оснащений тонким свердлом. Батьки можуть допомогти дітям у підготовці основи, а вони займуться прикрасою. Візерунок на чайнику або каструлі також можуть намалювати юні члени сім’ї.

Рекомендація! Щоб розділити глобус на дві половини, потрібно дістати пилку по металу або акуратно зрізати верхню частину канцелярським ножем.