Вироби з непрямого матеріалу своїми руками: майстер-клас з фото та інструкцією. Поради щодо вибору матеріалів. Ідеї ​​виробів для дітей

Вироби з непрямого матеріалу – вчимося, як зробити швидко і красиво. Фото найкращих ідей, вироби своїми руками

Екологи давно б’ють на сполох з приводу забруднення нашого спільного будинку, але люди з маніакальною завзятістю продовжують викидати пластик, папір, картон, скляні та бляшанки. З таким самим задоволенням вони продовжують купувати всілякі вироби для улюблених діток.

Насправді можна зберегти природу та зайняти діток корисною творчістю, якщо створити вироби з непридатного матеріалу своїми руками.

Пластик

Фото виробів з непрямого матеріалу демонструє величезну кількість речей, які можна створити, використовуючи пластикові пляшки. Більшість з них підійде для прикраси дачної ділянки, але деякі речі можна використовувати і в міських квартирах. Це може бути:

  • Легкі вази із пластикової пляшки, акуратно обмотаної шпагатом і прикрашеної бусинками та стрічками;
  • Оригінальне кашпо для сукулентів із денця пластикової пляшки, розписаного під гжель та хохлому або просто пофарбованого в яскравий колір;
  • Набір для зберігання намистин, страз, ниток для вишивання та іншого, що знадобиться рукоділниці. Для цього у пластикових пляшок необхідно відрізати дно та зачистити нерівні краї пилкою або наждачним папером.
  • Велике денце зупиняється в центрі виробу, до нього по колу приклеюються елементи дрібніших пляшок.
  • Залишилося тільки заповнити всі відсіки корисними дрібницями. Стане в нагоді подібний органайзер і для господарських чоловіків.
  • Тут можна буде зберігати викрутки, цвяхи, шурупи, біти. У цьому випадку денці відрізають трохи більшої висоти.

Пробки від пляшок створять настінне панно, стануть окрасою лиштви або перетворяться на чудовий масажний килимок. Для цього їх треба просто пришити до тканини або приклеїти до гумової основи.